Povezane vesti

Đerona zvanično predstavljen: Vidovdan je dobar znak

Đerona zvanično predstavljen: Vidovdan je dobar znak

Večernje novosti 28.06.2020
Znam da je ovo važan dan za srpski narod, veliki izazov je pred nama, kaže Toni Đerona. TONI Đerona (47), novi selektor srpskih rukometaša, zvanično je javnosti predstavljen danas, na jedan od najbitnijih srpskih praznika - Vidovdan. Nada se Španac… »
Predstavljen novi selektor rukometne reprezentacije

Predstavljen novi selektor rukometne reprezentacije

Nova 28.06.2020
Selektor muške rukometne reprezentacije Srbije Toni Ðerona je zvanično predstavljen javnosti. Ðerona je na selektorskoj poziciji zamenio Nenada Peruničića, a novu ulogu shvata kao veliki izazov u svojoj karijeri.… »
Promovisan Toni Đerona: Krećemo od Vidovdana, to je dobar znak

Promovisan Toni Đerona: Krećemo od Vidovdana, to je dobar znak

Mozzart sport 28.06.2020
„Pregovarali smo i pre dve godine“, otkrio novi selektor rukometaša. Navijači obično kažu da ne veruju da je neki igrač potpisao za njihov klub dok ga ne vidi na promociji sa dresom u ruci. Ako je to jedinica mere, onda je rukometna… »
Promovisan Đerona, prvi Španac na klupi Srbije: Znam da je danas Vidovdan, možda je to dobar znak

Promovisan Đerona, prvi Španac na klupi Srbije: Znam da je danas Vidovdan, možda je to dobar znak

Vesti online 28.06.2020
Selektor muške rukometne reprezentacije Srbije Toni Ðerona danas je zvanično predstavljen javnosti u beogradskom hotelu In. Ðerona je na selektorskoj poziciji zamenio Nenada Peruničića, a novu ulogu shvata kao veliki izazov u svojoj karijeri. –… »
Španac predstavljen kao selektor Srbije: Znam da je danas Vidovdan, važan dan za srpski narod

Španac predstavljen kao selektor Srbije: Znam da je danas Vidovdan, važan dan za srpski narod

Telegraf 28.06.2020
Đerona preuzeo dužnost na kormilu Orlova. Selektor muške rukometne reprezentacije Srbije, Španac Toni Ðerona, zvanično je predstavljen u nedelju u Beogradu! Ðerona je na selektorskoj poziciji zamenio Nenada Peruničića, a novu ulogu shvata kao… »
Srbija dobila selektora: “Vidovdan, možda je dobar znak”

Srbija dobila selektora: “Vidovdan, možda je dobar znak”

Nova 28.06.2020
Selektor muške rukometne reprezentacije Srbije Toni Ðerona je zvanično predstavljen javnosti u beogradskom hotelu In. Ðerona je na selektorskoj poziciji zamenio Nenada Peruničića, a novu ulogu shvata kao veliki izazov u svojoj karijeri… »

Vesti dana »