Povezane vesti

Šakota: Poslednjih godina mi je posao bio da popravljam pokvarene timove

Šakota: Poslednjih godina mi je posao bio da popravljam pokvarene timove

Sportski žurnal 28.06.2020
Nervirale su me priče o tome kako sam otišao zbog zdravstvenog razloga. To nije tačno! - nagladio je Dragan. Dragan Šakota je krajem minule godine preuzeo Crvenu zvezdu od Andrije Gavrilovića, nije imao zadovoljstvo a sezonu okonča sa crveno-belima… »
"Nije tačno da sam zbog zdravstvenih problema otišao iz Zvezde": Šakota: Predsednik kluba to zna, znaju igrači...

"Nije tačno da sam zbog zdravstvenih problema otišao iz Zvezde": Šakota: Predsednik kluba to zna, znaju igrači...

Sportal blic 28.06.2020
Dragan Šakota, bivši trener Crvene zvezde, dao je opširan intervju za grčke medije. Iskusni stručnjak je prošle godine seo na klupu kao zamena za Milana Tomića koji je počeo sezonu, pa napustio crveno-bele. Po okončanoj sezoni, se rastao sa… »
Šakota govorio za grčke medije: "Poslednjih godina mi je posao bio da popravljam pokvarene timove"

Šakota govorio za grčke medije: "Poslednjih godina mi je posao bio da popravljam pokvarene timove"

Sportske.net 28.06.2020
Doskorašnji trener Crvene zvezde je Grcima govorio o novom iskustvu iz Zvezde i situaciji u kojoj se klub nalazio. Dragan Šakota je krajem minule godine preuzeo Crvenu zvezdu od Andrije Gavrilovića, koji je privremeno obavljao ulogu prvog trenera nakon… »
“Čović zna zašto sam otišao, navijači nefer prema Filipu”

“Čović zna zašto sam otišao, navijači nefer prema Filipu”

Nova 28.06.2020
Dragan Šakota je iznenada došao u Crvenu zvezdu i u tišini otišao iz nje, o čemu je govorio za grčke medije. On je za SDNA naveo da se sa AEK spremao na put u Madrid kada je dobio poziv iz Zvezde. Iskusni trener je istakao i da je preko noći doneo… »
Dragan Šakota otvoreno o sezoni u Zvezdi, timu za f4 Evrolige, Panteru, Čoviću, Obradoviću, Braunu, Dženkinsu, zdravlju…

Dragan Šakota otvoreno o sezoni u Zvezdi, timu za f4 Evrolige, Panteru, Čoviću, Obradoviću, Braunu, Dženkinsu, zdravlju…

Mozzart sport 28.06.2020
Bivši trener crveno-belih otvorio dušu i prepričao kako se vratio na Mali Kalemgdan, šta je tamo zatekao, kako je dovodio pojačanja i kako je otišao. Dragan Šakota nije mnogo pričao kada se vratio u Crvenu zvezdu. Sačekao ga je priličan rusvaj… »

Vesti dana »