Povezane vesti

Odbila Holivud: Nisam htela da odem, srećna sam u Srbiji!

Odbila Holivud: Nisam htela da odem, srećna sam u Srbiji!

Mondo 28.06.2020
Mada su se za nju otimali američki producenti, Nataša Ninković je rekla "ne" svetskoj slavi! Mada su se za nju otimali američki producenti, Nataša Ninković je rekla "ne" svetskoj slavi! Nataša Ninković jedna je od retkih domaćih glumica kojoj je… »
"Mogla sam u Holivud, ali srećna sam u Srbiji": Nataša Ninković progovorila o odlasku iz zemlje, pomenula i svoju porodicu

"Mogla sam u Holivud, ali srećna sam u Srbiji": Nataša Ninković progovorila o odlasku iz zemlje, pomenula i svoju porodicu

Blic 28.06.2020
Glumica Nataša Ninković ističe da joj je drago što karijeru gradi u Srbiji, te da neke odluke ne bi menjala. Nataša je svojevremeno navela da ne mašta o Holivudu, a sada je odgovorila na pitanje da li se ikad pokajala što joj ambicije nisu bile… »
Nataša Ninković: Imala sam šansu da odem i radim u Holivudu, ali sam i ovde u Srbiji srećna

Nataša Ninković: Imala sam šansu da odem i radim u Holivudu, ali sam i ovde u Srbiji srećna

Kurir 28.06.2020
Evocirajući uspomene na susret s najvećom svetskom produkcijom, glumica najavljuje premijeru filma „Dara iz Jasenovca“ Predraga Gage Antonijevića, koji joj je i pre 22 godine ukazao poverenje. Mnogobrojne uloge kojima je svojim likom, talentom i… »

Vesti dana »