Povezane vesti

Brnabić o evidenciji preminulih od korone: ""Ako imam virus, a udari me autobus..."

Brnabić o evidenciji preminulih od korone: ""Ako imam virus, a udari me autobus..."

Blic 29.06.2020
Gostujući u emisiji Hit Tvit TV Pink premijerka Ana Brnabić je slikovito odgovorila na pitanje vezano za broj umrlih od korona virusa u Srbiji. Nakon što su se u medijima pojavili navodi iz Batutove baze podataka prema kojima je broj preminulih osoba u… »
Brnabić: Šta ako sam pozitivna na koronu i udari me autobus

Brnabić: Šta ako sam pozitivna na koronu i udari me autobus

Nova 29.06.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić je sinoć, gostujući u emisiji Hit tvit na TV Pink, govorila o epidemiološkoj situaciji u Srbiji, a u jednom trenutku pokušala je da objasni potpuno nejasnu situaciju sa evidentiranjem zaraženih i preminulih. Iskoristila… »
Ana Brnabić ponovo zaprepastila Srbiju: Krenem na Infektivnu i udari me autobus! (video)

Ana Brnabić ponovo zaprepastila Srbiju: Krenem na Infektivnu i udari me autobus! (video)

Pravda 29.06.2020
Navikli smo na raznorazne izjave Ane Brnabić, eks premijerke, ali najnovija iz "Hit tvita" na Pinku će ostati da se pamti. Za pokoljenja. Da se prepričava. Nadahnuto, elokventno, mudro, pametno, u stilu Brnabićke. Pa, pažljivo pročitajte: - Nisu svi… »

Vesti dana »