Povezane vesti
Server: Tači da podnese ostavku ako potvrde optužnicu protiv njega
Glas Amerike 29.06.2020
VAŠINGTON — Ako optužnica protiv predsednika Kosova Hašima Tačija bude potvrđena u julu, on treba dostojanstveno da podnese ostavku i ode u Hag da se brani, ocenio je u novom blogu američki stručnjak za Balkan Danijel Server. Objava Specijalnizovanih… »
Server: Tači da podnese ostavku, potrebna ravnoteža
RTV 29.06.2020
VAŠINGTON - Američki ekspert za Balkan Danijel Server ocenio je da bi predsednik privremenih prištinskih institucija Hašim Tači trebalo da podnese ostavku ako optužnica protiv njega bude potvrđena u Specijalnom sudu. Server je u tekstu objavljenom na… »
Server: Ako sud potvrdi optužnicu, Tači da podnese ostavku
Nova 29.06.2020
Američki ekspert za Balkan Danijel Server ocenio je da bi predsednik privremenih prištinskih institucija Hašim Tači trebalo da podnese ostavku ako optužnica protiv njega bude potvrđena u Specijalnom sudu. Server je u tekstu objavljenom na sajtu… »
Vesti dana »

Tramp: Želeo bih da vidim prekid vatre u Ukrajini, moguć dobar dogovor sa Putinom
Beta pre 1 satjoš 106 povezanih

Sahranjeni novinari Al Džazire koje su ubile izraelske snage u Gazi
BBC News pre 3 satajoš 37 povezanih

Novi Sad: Jedan ratni veteran pušten, drugom određena mera kućnog pritvora
Beta pre 8 satijoš 20 povezanih

Veliki šumski požari u Crnoj Gori i međunarodna pomoć u gašenju
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 93 povezane