Povezane vesti

Dvoje preminulo od korone u Kliničkom centru Vojvodine, Infektivna klinika puna

Dvoje preminulo od korone u Kliničkom centru Vojvodine, Infektivna klinika puna

Radio 021 29.06.2020
Na Infektivnoj klinici u Novom Sadu, u protekla 24 časa, od kovida-19 preminule su dve osobe, a sa više od 70 pacijenata, koliko ih je trenutno smešteno, kapacitet je skoro popunjen, tako da se Klinika za ortopediju pretvara ponovo u kovid bolnicu… »
Mirović: Pacijenti iz cele Vojvodine smeštaju se u KC u Novom Sadu, mesta ima za još petoro

Mirović: Pacijenti iz cele Vojvodine smeštaju se u KC u Novom Sadu, mesta ima za još petoro

Danas 29.06.2020
Na Infektivnoj klinici u Novom Sadu, u protekla 24 časa, od kovida-19 preminule su dve osobe, a sa 70 pacijenata, koliko ih je trenutno smešteno, kapacitet je skoro popunjen, tako da se Klinika za ortopediju pretvara ponovo u kovid bolnicu, preneo je… »
KORONA VIRUS: U poslednja 24 sata u APV dva smrtna slučaja, Klinika za ortopediju postaje kovid bolnica

KORONA VIRUS: U poslednja 24 sata u APV dva smrtna slučaja, Klinika za ortopediju postaje kovid bolnica

Moj Novi Sad 29.06.2020
Na Infektivnoj klinici Kliničkog centra Vojvodine ostalo je još pet slobodnih mesta, te će sutra i Klinika za ortopediju biti pretvorena u novu kovid bolnicu, izjavio je predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović. – Mi nemamo eksploziju broja… »
Ortopedija u Novom Sadu postaje nova kovid bolnica

Ortopedija u Novom Sadu postaje nova kovid bolnica

Nova 29.06.2020
Na Infektivnoj klinici Kliničkog centra Vojvodine (KCV), koja je kovid bolnica, ostalo je još pet slobodnih mesta, te će sutra i Klinika za ortopediju biti pretvorenu u novu kovid bolnicu, izjavio je predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović. “Mi… »
Gore nego na početku! U 24h u Vojvodini umrle dve osobe, dosta zaraženih

Gore nego na početku! U 24h u Vojvodini umrle dve osobe, dosta zaraženih

Mondo 29.06.2020
Zbog povećenja broja zaraženih, još jedna bolnica se pretvara u kovid... Zbog povećenja broja zaraženih, još jedna bolnica se pretvara u kovid... Na Infektivnoj klinici Kliničkog centra Vojvodine (KCV), koja je kovid bolnica, ostalo je još pet… »

Vesti dana »