Povezane vesti

Kevin Panter: Hteo sam da ostanem u Zvezdi, ali me je agent odvratio

Kevin Panter: Hteo sam da ostanem u Zvezdi, ali me je agent odvratio

Vesti online 29.06.2020
Novi košarkaša Armani Olimpije Kevin Panter rekao je da je želeo da ostane u Crvenoj zvezdi i naredne sezone, ali da je odlazak u Milano dobra prilika za boljim ugovorom. Nije dugo Panter boravio u Beogradu, tek oko pola godine, ali vrlo brzo se… »
Panter otkrio da je za odlazak iz Zvezde "kriv" menadžer, koji je rekao "uzmi najveći mogući ugovor"

Panter otkrio da je za odlazak iz Zvezde "kriv" menadžer, koji je rekao "uzmi najveći mogući ugovor"

Sportski žurnal 29.06.2020
Panter je bio jedan od najboljih igrača crveno-belih u Evroligi, na 12 mečeva prosečno je postizao 15.9 poena. Kevin Panter je napustio Crvenu zvezdu i prešao u Milano. Obrni okreni Evroliga mu ne gine. Hteo je Kevin da ostane u redovima crveno-belih… »
Pantera je agent odvratio od Zvezde: A tako sam želeo da ostanem

Pantera je agent odvratio od Zvezde: A tako sam želeo da ostanem

Večernje novosti 29.06.2020
Živeo sam punim plućima. Preporodio sam se u Srbiji, otkrio je Amerikanac. Kevin Paneter je igrač Armanija iz Milana i ne krije da žali što nije ostao u Crvenoj zvezdi. U razgovoru na društvenim mrežama košarkaš je otkrio da ga je menadžer… »
Amerikanac otkrio zašto je napustio Zvezdu: "Ja sam hteo da ostanem, ali..."

Amerikanac otkrio zašto je napustio Zvezdu: "Ja sam hteo da ostanem, ali..."

Sportske.net 29.06.2020
Presudila procena njegovog zastupnika. Kevin Panter je napustio Crvenu zvezdu kako bi pojačao Olimpiju iz Milana. Amerikanac će Evroligu igrati u Italiji i pored želje da ostane u Beogradu, a kako kaže, presudio je njegov menadžer koji ga je… »
Zašto je Panter napustio Zvezdu: Hteo sam da ostanem, ali...

Zašto je Panter napustio Zvezdu: Hteo sam da ostanem, ali...

Mondo 29.06.2020
Amerikanac otkriva kako je došlo do njegovog odlaska sa Malog Kalemegdana. Amerikanac otkriva kako je došlo do njegovog odlaska sa Malog Kalemegdana. Kevin Panter je od nedavno novi košarkaš Olimpije Milano nakon što je napustio Crvenu zvezdu, ali on… »
Panter: Hteo sam da ostanem u Zvezdi, agent me je odvratio

Panter: Hteo sam da ostanem u Zvezdi, agent me je odvratio

Mozzart sport 29.06.2020
„Rekao mi je da je pravo vreme da uzmem najveći ugovor u Milanu“, poručio sjajni bek. Novi košarkaša Armani Olimpije Kevin Panter rekao je da je želeo da ostane u Crvenoj zvezdi i naredne sezone, ali da je odlazak u Milano dobra prilika za boljim… »

Vesti dana »