Povezane vesti

Druže, Ja ti se kunem da takvog đavola dosad nisam sreo! Janjuš o Maji kao nikad do sad: Kukao nad svojom sudbinom!

Druže, Ja ti se kunem da takvog đavola dosad nisam sreo! Janjuš o Maji kao nikad do sad: Kukao nad svojom sudbinom!

Kurir 29.06.2020
Nikola Orozović pomno je slušao Marka Janjuševića Janjuša dok je kukao zbog Maje Marinković i svega što je sa njom doživeo. "Što žensko može iz skoka da ti uradi, Maja to iz mesta. To je đavolica, kunem ti se Orozoviću... Ja iskreno ovako… »
(Video) Pao prvi poljubac pred kamerama! Janjuš ljubi Maju, ona se topi od miline

(Video) Pao prvi poljubac pred kamerama! Janjuš ljubi Maju, ona se topi od miline

Blic 29.06.2020
Bivši košarkaš Marko Janjušević Janjuš po prvi put je pred svima poljubio ljubavnicu Maju Marinković. On je, naime, sve vreme držao oči otvorene i gledao da li ih neko gleda, dok je zadrugarka uživala u nežnim trenucima sa njim. Očigledno je… »
Janjuš poljubio Maju Marinković pred svima! Ovo je do sada neviđena scena! (video)

Janjuš poljubio Maju Marinković pred svima! Ovo je do sada neviđena scena! (video)

Kurir 29.06.2020
Tokom prethodne večeri rezervisane za izbacivanje, Marko Janjušević Janjuš poljubio je Maju Marinković po prvi put pred svima. Sve vreme držao je oči otvorene i zagledao da li ih neko posmatra, dok je zadrugarka uživala u ovom znaku ljubavi… »

Vesti dana »