Povezane vesti
Kraj moratorijuma, banka s klijentima ponaosob o produženju
Dnevnik 29.06.2020
BEOGRAD: Moratorijum od 90 dana na otplatu kredita i ostalih obaveza ističe danas i sutra za najveći broj klijenata banaka koji treba da nastave sa isplatom privremeno odloženih rata, a o eventualnom produženju moratorijuma i drugim olakšicama odlučivaće… »
Pripremite se za plaćanje rata kredita! Završava se moratorijum: Od ovog dana počinje vraćanje dugova bankama!
Kurir 29.06.2020
Glavnica veća za kamatu i raspoređena na preostali period otplate. Tri meseca pauze u otplati kredita i svih dugova banaka, ističe u utorak! Zastoj u otplati od 90 dana za sve koji su prihvatili ovu mogućnost Narodne banke Srbije završava se 30. juna… »
"Pauza" za dužnike je gotovo kreću veće kamate
Mondo 29.06.2020
Sa 30. junom završava se tromesečni moratorijum na otplatu kredita, pogodnost banaka koju je iskoristila velika većina dužnika. Sada ćemo to sve platiti, pitanje je samo kako. Sa 30. junom završava se tromesečni moratorijum na otplatu kredita, pogodnost… »
Vesti dana »
Nakon tri i po sata normalizovan saobraćaj na putevima kod Lebana, izlila se voda na kolovoz – Kod Doljevca odron
Rešetka pre 3 satajoš 3 povezane
Veliko iznenađenje: Srbija slavila tek na peterce protiv autsajdera na startu Evropskog prvenstva
Danas pre 4 satijoš 2 povezane
Pozivaju na uspostavljanje nezavisne države: Pristalice separatističke grupe koju podržavaju UAE na skupu na jugu Jemena
Danas pre 9 satijoš 1 povezana





