Povezane vesti

Zukorlić pozitivan na korona virus

Zukorlić pozitivan na korona virus

Novi magazin 29.06.2020
Lider Stranke pravde i pomirenja i poslanik u Skupštini Srbije Muamer Zukorlić potvrdio je danas da je pozitivan na korona virus. "Bilo je komplikacija. Nisam imao temperaturu, ali jesam sve druge simptome. Tegobe u plućima, kašalj, slabost… »
Zukorlić pozitivan na virus korona

Zukorlić pozitivan na virus korona

Sputnik 29.06.2020
Predsednik Stranke pravde i pomirenja Muamer Zukorlić pozitivan je na virus korona. „Već nekoliko dana se lečim. Bilo je dosta komplikovano i loše. Od juče sam već bolje“, rekao je Zukorlić za Tanjug. Zukorlić je o tome obavestio i svoje… »
Muamer Zukorlić zaražen koronavirusom

Muamer Zukorlić zaražen koronavirusom

N1 Info 29.06.2020
Predsednik Stranke pravde i pomirenja (SPP) Muamer Zukorlić saopštio je putem svog Fejsbuk profila da je pozitivan na koronavirus. "Zahvaljući se na vašoj pažnji i zabrinutosti obaveštavam vas da sam na kućnom lečenju od covida 19. Nekoliko dana… »
I Zukorlić pozitivan na koronu

I Zukorlić pozitivan na koronu

Nova 29.06.2020
Muamer Zukorlić, lider Stranke pravde i pomirenja i poslanik u Skupštini Srbije, pozitivan je na koronavirus, potvrdio je on za portal Nova.rs. Zukorlić navodi da je prethodnih dana bilo komplikacija, ali da je sada bolje i da se nalazi na kućnom… »
Zukorlić pozitivan na koronu: "Već nekoliko dana se lečim. Bilo je dosta kompikovano i loše"

Zukorlić pozitivan na koronu: "Već nekoliko dana se lečim. Bilo je dosta kompikovano i loše"

Blic 29.06.2020
Predsednik Stranka pravde i pomirenja Muamer Zukorlić pozitivan je na korona virus, potvrđeno je za Tanjug. - Već nekoliko dana se lečim. Bilo je dosta kompikovano i loše. Od juče sam već bolje - kratko je prokomentarisao Zukorlić. Prema… »
Muamer Zukorlić ima virus korona, na kućnom je lečenju

Muamer Zukorlić ima virus korona, na kućnom je lečenju

Radio 021 29.06.2020
Predsednik Stranke pravde i pomirenja i narodni poslanik Muamer Zukorlić pozitivan je na virus korona. On je informaciju objavio na svom fejsbuk profilu i dodao da je na kućnom lečenju. "Nekoliko dana sam imao kompleksnu kliničku sliku, a sada sam… »
Korona "buknula" i iz džakova, u vladi i ministarstvima odlučili da provere zdravlje

Korona "buknula" i iz džakova, u vladi i ministarstvima odlučili da provere zdravlje

Večernje novosti 29.06.2020
Članovi RIK tokom izborne noći primali zapisnike i listiće od ljudi iz svih krajeva Srbije. STANjE predsednice Skupštine Srbije Maja Gojković, koja je zbog zapaljenja pluća uzrokovanog virusom korona smeštena u Kliničko-bolnički centar… »

Vesti dana »