Повезане вести
Војска Србије поправља путеве и водоводе у поплављеним подручјима Србије
Нови магазин 29.06.2020
Припадници Војске Србије поправљају поплавом оштећене путеве у општинама Ивањица и Прокупље, а у Ариљу рашчишћавају наносе у поплављеним домаћинствима. Министарство одбране је саопштило да су инжињеријске јединице почеле… »
Војска санира последице поплава широм Србије
РТВ 29.06.2020
АРИЉЕ, ИВАЊИЦА - Након временских непогода, које су задесиле готово читаву Србију, припадници Војске Србије пружају помоћ угроженом становништву. У општини Ариље, војска помаже у чишћењу поплављених домаћинстава, док се у… »
Војска Србија помаже општинама погођеним поплавама
Данас 28.06.2020
Војска Србије почиње сутра инжењеријске радове за успостављање водоснабдевања у Ивањици, док су припадници Друге бригаде копнене војске ангажовани на санацији пута у ивањичком селу Вучак, који је уништила набујала… »
Вести дана »
Москва критикује Зеленског због захтева да Запад гарантује безбедност избора
Политика пре 2 минутајош 19 повезаних
Спајић оптимиста, тврди да ће Црна Гора у ЕУ 2028. Премијер очекује пуноправно чланство до тада и поручује да ће Подгорица тамо "чекати" остале из региона
Курир пре 7 минутајош 14 повезаних
Четири удеса током ноћи у Београду: Седморо повређених, три особе имају тешке повреде
Б92 пре 1 сатјош 11 повезаних
Вучић: Русе чекамо до 15. јануара, после тога делујемо као држава
Бујановачке пре 36 минутајош 8 повезаних




