Повезане вести
У “мерцедесу” за Гњилане откривено 75.000 евра
Бујановачке 30.06.2020
Бујановац, Хоргош, 30. јун 2020. (Фото Управа царине) – У мерцедесу немачких таблица, којим је ка Гњилану путовало троје српских држављана албанске националности, цариници су на Хоргошу при уласку у Србију, у кеси са храном и… »
Ка Гњилану превозили 75.000 евра
Врање невс 30.06.2020
Врање - Чак 75.000 евра, чија је крајња дестинација било Гњилане на Косову и Метохији, открили су цариници су у сарадњи са полицијом, саопштено је из Управе царина. - Прекршај је откривен на граничном прелазу Хоргош када је… »
Вести дана »
Ових деветоро студената је на удару власти због Видовданског протеста: Терете их за припремање дела против уставног уређења
Глас Зајечара пре 1 сатјош 29 повезаних
Ђедовић Хандановић: У Србији 51 место има само НИС пумпе, немају алтернативу за снабдевање горивом
Нова економија пре 45 минутајош 39 повезаних
Систем почео да штуца јутрос због брзине пријава: Комплетне цене легализације, ево колико ће вас све коштати (фото)
Блиц пре 4 минутајош 114 повезане
Вучић: Размотрено више сценарија за заштиту интереса земље, грађана и привреде
РТК пре 2 сатајош 43 повезане
Једни имају носач авиона, Ф-16 и моћну морнарицу, други старе руске хеликоптере - њихов сукоб изазива хаос
Б92 пре 2 сатајош 42 повезане


