Povezane vesti
UNHCR poziva Mađarsku da ukine pooštrena pravila o azilu
Slobodna Evropa 30.06.2020
Agencija Ujedinjenih naroda za izbjeglice (UNHCR) pozvala je vladu premijera Mađarske Viktora Orbana da ukine pooštravanje mađarskog sustava azila, za čije odredbe se navodi da mogu kršiti međunarodne zakone. Mađarska je prošlog mjeseca zatvorila… »
UNHCR poziva Mađarsku da odustane od novih zakona o azilu
Al Jazeera 30.06.2020
Nova pravila zahtijevaju da tražitelji azila podnesu zahtjev u konzulatima susjednih država, a ne na mađarskoj granici. Agencija za izbjeglice Ujedinjenih naroda (UNHCR) pozvala je mađarskog premijera Viktora Orbana da odustane od postroživanja sistema… »
Vesti dana »

"Skandalozno, žaliću: Se!" Sarkozi se oglasio nakon što je osuđen na 5 godina zatvora: Nevin sam!
Blic pre 3 satajoš 52 povezane

Studenti FILUM-a napustili Rektorat u Kragujevcu posle deset meseci blokade
NIN pre 2 satajoš 36 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA: Rojters: Dronovi pogodili ruske luke u Novorosijsku i Tuapseu; Zbog ruskih udara 30.000 ljudi u Černigovu bez struje
RTV pre 1 satjoš 27 povezanih

Dronovi zatvorili aerodrome u Danskoj, ministar odbrane opisao incident kao hibridni napad, Danska razmatra aktiviranje Člana 4 NATO-a
Naslovi.ai pre 31 minutajoš 46 povezanih