Povezane vesti
Spoj mode i umetnosti na zatvaranju vanrednog izdanja Serbia fashion week
RTV 30.06.2020
NOVI SAD - Četvrtog, ujedno i poslednjeg dana vanrednog, 14. po redu izdanja “Serbia Fashion Week”, modni karavan preselio se na novu lokaciju – Muzej Vojvodine. Veče je počelo nastupom muzičkog kvatreta koji je goste uveo u umetničko-modni… »
SFW: Naši dizajneri će izdržati ako država pomogne
Nova 30.06.2020
U završnici 14. izdanja Serbia Fashion Weeka, modni karavan preselio se na novu lokaciju, u Muzej Vojvodine, a svoje kreacije predstavili su Marija Šabić, Suzana Perić, Milica Tričković, Nemanja Pantelić, Jelena Malešević, MB Contur, Bratscher… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 1 satjoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 3 satajoš 1 povezana