Povezane vesti

Hodžis: Da sam na mestu lidera u Prištini ili Beogradu, imao bih na umu narednu generaciju

Hodžis: Da sam na mestu lidera u Prištini ili Beogradu, imao bih na umu narednu generaciju

Glas Amerike 01.07.2020
VAŠINGTON — O stanju srpsko-kosovskih pregovora nakon obnavljanja optužnice za ratne zločine protiv predsednika Kosova, Hašima Tačija, Jela Defrančeski razgovarala je sa penzionisanim generalom Bendžaminom Hodžisom, sada visokim saradnikom… »
Hodžis: Nadam se da Vučić neće iskoristiti slabost Tačija

Hodžis: Nadam se da Vučić neće iskoristiti slabost Tačija

Nova 01.07.2020
Visoki saradnik Centra za analizu evropske politike u Vašingtonu i penzionisani general Bendžamin Hodžis smatra da suština pregovora Beograda i Prištine nije u tome da jedna strana dobija sve, a druga sve izgubi, već da podrazumeva dobitak, isto… »
Hodžis za VOA: Da sam lider u Beogradu ili Prištini na umu bih imao narednu generaciju

Hodžis za VOA: Da sam lider u Beogradu ili Prištini na umu bih imao narednu generaciju

Novi magazin 01.07.2020
Visoki saradnik Centra za analizu evropske politike u Vašingtonu, američki general u penziji Bendžamin Hodžis izjavio je da bi na umu imao narednu generaciju da je mestu lidera u Beogardu ili Prištini. Hodžis je u razgovru za Glas Amerike (VOA)… »

Vesti dana »