Povezane vesti

Setjen iritira navijače Barselone: Ne osećam se nimalo ugroženo

Setjen iritira navijače Barselone: Ne osećam se nimalo ugroženo

Mozzart sport 01.07.2020
"Imamo sve više poteškoća, gubitak ovih bodova znači da se odmičemo od titule, ali moramo da nastavimo da radimo", kaže iskusni strateg. Kike Setjen nije bio raspoložen za priču o svojoj budućnosti na klupi Barselone, bez obzira što je u kratkom… »
Brutalno poniženje: Trener Barselone omalovažio Grizmana, a potom imao šokantan odgovor za novinare!

Brutalno poniženje: Trener Barselone omalovažio Grizmana, a potom imao šokantan odgovor za novinare!

Hot sport 01.07.2020
Rasulo u Barseloni iz dana u dan je sve veće, a posle remija u derbiju protiv Atletiko Madrida, Katalonci su otvorili Realu put ka tituli. Iako su do pre nekoliko dana imali sve u svojim rukama, Barsa je u poslednje četiri utakmice tri puta remizirala i… »
Ma šta kažeš: Platili ga 120 miliona, ali ne igra jer destabilizuje ekipu

Ma šta kažeš: Platili ga 120 miliona, ali ne igra jer destabilizuje ekipu

Mondo 01.07.2020
Kike Setijen je govorio o Antoanu Grizmanu. Kike Setijen je govorio o Antoanu Grizmanu. Barselona je ponovo remizirala, treći put u poslednja četiri meča u Primeri i zbog toga su u velikom problemu. Real Madrid će imati priliku da pobedom u četvrtak… »
Trener Barse ponizio Grizmana, pa rekao "žao mi ga, ali mu se neću izviniti": Šokirao je i Simeonea

Trener Barse ponizio Grizmana, pa rekao "žao mi ga, ali mu se neću izviniti": Šokirao je i Simeonea

Telegraf 01.07.2020
Kike Setijen je definitivno "pogubio konce" na Kamp Nou. Rasulo u Barseloni iz dana u dan je sve gore, a posle remija u derbiju protiv Atletiko Madrida, Katalonci su otvorili Realu put ka tituli. Iako su do pre nekoliko dana imali sve u svojim rukama i… »
Setijen: Osećam da imam podršku svlačionice

Setijen: Osećam da imam podršku svlačionice

N1 Info 01.07.2020
Posle remija sa Atletikom, trener Barselone Kike Setijen je poručio da i dalje veruje u svoj rad, da ima podršku svlačionice, a dosat je govorio i o Antoanu Grizmanu koga je uveo tek u 90. minutu utakmice. Barselona je remizirala sa Atletikom 2:2 u… »
Atletiko uzeo bod Barsi i učinio veliku uslugu Realu

Atletiko uzeo bod Barsi i učinio veliku uslugu Realu

N1 Info 01.07.2020
Fudbaleri Barselone i Atletiko Madrida odigrali su 2:2 na Kamp Nou u derbiju 33. kola La Lige. Ovaj rezultat najviše ide na ruku Real Madridu, koji bi pobedom u četvrtak protiv Hetafea pobegao četiri boda Kataloncima pet kola pre kraja prvenstva… »

Vesti dana »