Povezane vesti

Dodik pisao Putinu: Impresioniran sam dostignućima ruskih oružanih snaga

Dodik pisao Putinu: Impresioniran sam dostignućima ruskih oružanih snaga

Večernje novosti 01.07.2020
Bila mi je velika čast, kao pripadniku srpskog naroda i potomku antifašistkih boraca, da prisustvujem veličanstvenoj Paradi pobede, istakao je Dodik u pismu zahvalnosti. Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik uputio je pismo zahvalnosti… »
Dodik uputio pismo zahvalnosti Putinu

Dodik uputio pismo zahvalnosti Putinu

RTV 01.07.2020
BANJALUKA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik uputio je pismo predsedniku Ruske Federacije Vladimiru Putinu u kojem mu je zahvalio na toplom prijemu koji je priredio njemu i njegovoj delegaciji tokom boravka u Moskvi. Dodik u pismu kaže da mu… »
Dodik uputio pismo zahvalnosti Putinu

Dodik uputio pismo zahvalnosti Putinu

Vesti online 01.07.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik uputio je pismo predsedniku Ruske Federacije Vladimiru Putinu u kojem mu je zahvalio na toplom prijemu koji je priredio njemu i njegovoj delegaciji tokom boravka u Moskvi. Dodik u pismu kaže da mu je bila… »
Dodik pisao Putinu: Hvala na toplom prijemu u Moskvi! Dužnost nam je da i buduće generacije učimo istini!

Dodik pisao Putinu: Hvala na toplom prijemu u Moskvi! Dužnost nam je da i buduće generacije učimo istini!

Kurir 01.07.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik uputio je pismo predsedniku Ruske Federacije Vladimiru Putinu u kojem mu je zahvalio na toplom prijemu koji je priredio njemu i njegovoj delegaciji tokom boravka u Moskvi. Dodik u pismu kaže da mu je bila… »

Vesti dana »