Povezane vesti

Beograd kritičniji od Pazara

Beograd kritičniji od Pazara

Vesti online 01.07.2020
Država će sačekati još dan-dva, pa onda videti da li je zdravstveni sistem ugrožen i tada preduzeti najteže mere ukoliko to bude tako, poručio je Aleksandar Vučić. Komentarišući širenje epidemije i priče o zastrašujućem bujanju korone u… »
Vučić: Nećemo zatvarati zemlju, potrebno je da se radi da bi moglo da se živi

Vučić: Nećemo zatvarati zemlju, potrebno je da se radi da bi moglo da se živi

Novi magazin 01.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbiju na jesen čeka gora epidemiološka situacija i naveo da trenutno država "ne može da se zatvori" već da je potrebno da se "radi da bi moglo da se živi". Vučić je za televiziju Pink rekao… »
Vučić: Ne interesuje me ko je Srbin, a ko Bošnjak, za sve isto

Vučić: Ne interesuje me ko je Srbin, a ko Bošnjak, za sve isto

Kurir 01.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da ga ne interesuje ko je Srbin, a ko Bošnjak i da svaki građanin mora da dobije najbolju moguću zdravstvenu negu i pomoć, kao i da mu smeta što je sve politika i što se pojedini iživljavaju i… »
"Evo kada će biti formirana nova vlada! Za Kosovo ostalo malo vremena"

"Evo kada će biti formirana nova vlada! Za Kosovo ostalo malo vremena"

Mondo 01.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da uskoro očekuje važne posete što se tiče Kosova i Metohije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da uskoro očekuje važne posete što se tiče Kosova i Metohije. Aleksandar Vučić je za TV… »
Vučić: Neću dozvoliti naređeno rešenje za Kosovo

Vučić: Neću dozvoliti naređeno rešenje za Kosovo

N1 Info 01.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je Beograd spreman za nastavak dijaloga sa Prištinom, ali nda neće dozvoliti da mu neko naređuje koje će rešenje biti. "Ostalo je malo vremena, ali moramo da bude posvećeni partiji i strpljivi"… »
"Tu smo za dijalog, ali niko mi neće naređivati rešenje": Vučić jasan po pitanju predstojećih pregovora

"Tu smo za dijalog, ali niko mi neće naređivati rešenje": Vučić jasan po pitanju predstojećih pregovora

Srbija danas 01.07.2020
Što se tiče inicijativa EU I SAD, rekao je da očigledno ne mogu da se dogovore ko će da kontroliše Balkan. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da očekuje uskoro važne posete Beogradu, za koji dan, da se sve one tiču Kosova i… »
Vučić: Tu smo za dijalog, ali mi niko neće naređivati rešenje

Vučić: Tu smo za dijalog, ali mi niko neće naređivati rešenje

RTS 01.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da očekuje uskoro važne posete Beogradu, za koji dan, da se sve one tiču Kosova i Metohije, te naglasio da smo tu za dijalog, ali da mu niko neće naređivati kakvo treba da bude rešenje. Aleksandar… »

Vesti dana »