Povezane vesti

"Prijatelji ga gurnuli u more jer su bili pijani, nije mu bilo spasa": Čovek se utopio u Jadranu

"Prijatelji ga gurnuli u more jer su bili pijani, nije mu bilo spasa": Čovek se utopio u Jadranu

Telegraf 01.07.2020
- Kada sam davao iskaz policiji sve vreme su mi dobacivali “mulac šta glumiš”, “nemoj da podivljam pa će gospoda policija morati da puca po meni" - napisao je svedok tragedije. Na plaži na Pećinama u Hrvatskoj pored hotela Jadran sinoć je… »
Horor: Muškarac se utopio nakon što su ga pijani prijatelji gurnuli u more

Horor: Muškarac se utopio nakon što su ga pijani prijatelji gurnuli u more

Mondo 01.07.2020
Muškarac u 40-im godinama umro je u utorak popodne na plaži u riječkoj četvrti Pećinama. Kako pišu hrvatski mediji, nesrećnog čoveka u more je gurnula grupa muškaraca. Muškarac u 40-im godinama umro je u utorak popodne na plaži u riječkoj… »
Pijana grupa muškaraca bacila čoveka u more, vikali mu "Mulac, šta glumiš", dok se davio i umirao

Pijana grupa muškaraca bacila čoveka u more, vikali mu "Mulac, šta glumiš", dok se davio i umirao

Alo 01.07.2020
Iz policije su rekli da uviđaj traje, da je nesrećni ćovek star četrdesetak godina, te da je u incidentu učestvovalo više osoba. Riječka policija za Jutarnji list je potvrdila da je sinoć na plaži na Pećinama kraj hotela Jadran došlo do… »
Utopio se muškarac u Rijeci: U more ga gurnula grupa pijanih ljudi, očevidac pokušao da mu pomogne

Utopio se muškarac u Rijeci: U more ga gurnula grupa pijanih ljudi, očevidac pokušao da mu pomogne

Kurir 01.07.2020
Na plaži na Pećinama pored hotela Jadran u Rijeci sinoć se utopio muškarac. Kako piše Novi list, u more ga je gurnula grupa muškaraca. Događaj su potvrdili iz Policijske uprave primorsko-goranske, a uviđaj je još u toku. Sve je na društvenim… »

Vesti dana »