Povezane vesti
Novosadska doktorka na rasnoj osnovi vređala studentkinju na razmeni
NoviSad.com 01.07.2020
Novi Sad - Doktorka iz Novog Sada, koja je zaposlena u Kliničkom centru Vojvodine, vređala je na rasnoj osnovi studentkinju iz Irske, koja se u Novom Sadu nalazi jer učestvuje u programu razmene na Medicinskom fakultetu. Sve se dešavalo u liftu stambene… »
Doktorka iz NS vređala stranu studentkinju na rasnoj osnovi, preti joj oduzimanje licence (VIDEO)
Moj Novi Sad 01.07.2020
Na društvenim mrežama se od ponedeljka širi snimak na kojem žena, koja se predstavlja kao doktorka, govori devojci da izađe iz lifta zbog korone, ali i da je "crna krava". Incident se dogodio u ponedeljak, u liftu Medicinskog fakulteta u Novom Sadu gde… »
Rasistički ispad doktorke u Novom Sadu: Je*i se crna kravo! (VIDEO)
Luftika 01.07.2020
Na društvenim mrežama se širi snimak rasističkog ispada na kojem žena koja se predstavlja kao doktorka govori devojci da je „crna krava“. Incident se dogodio u liftu, video je snimila tamnoputa devojka koju je doktorka napala, a ubrzo se potom… »
Vesti dana »
Uspešno je promovisala tenis u školi koju je vodila: Ko je bila Tatjana Ječmenica?
Euronews pre 28 minutajoš 20 povezanih
"Propustiće priliku za mir": Tramp upozorio Zelenskog da preduzme korake: "Rusija želi sporazum, on mora da deluje"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
Policijska akcija u Kotoru, privedeno na desetine članova kriminalnih grupa
Danas pre 3 satajoš 1 povezana





