Povezane vesti
Zbog uvrede ćerke i zeta Erdogan disciplinuje Tviter
Nova 01.07.2020
Predsednik Turske Redzep Tajip Erdogan obećao je danas pooštravanje vladine kontrole društvenih medija nakon navodnih uvreda upućenih njegovoj ćerki i zetu kada su na Tviteru objavili rođenje svog četvrtog deteta. Erdogan je u televizijskom obraćanju… »
Erdogan najavio pooštravanje kontrole društvenih medija
RTS 01.07.2020
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan rekao je vlada pooštriti kontrolu društvenih medija nakon navodnih uvreda upućenih njegovoj ćerki i zetu kada su na Tviteru objavili rođenje svog četvrtog deteta. Erdogan je u televizijskom obraćanju rekao da je… »
Erdogan zbog uvreda porodici traži kontrolu društvenih mreža
Al Jazeera 01.07.2020
Objava rođenja djeteta kćerke predsjednika Turske naišla je na uvredljive komentare na Twitteru. Turski predsjednik Recep Tayyip Erdogan pozvao je na uspostavljanje jače kontrole nad društvenim mrežama, nakon navodnih uvreda koje su upućene njegovoj… »
Vesti dana »
Bela kuća: Tramp imao pozitivne sastanke sa Netanjahuom i Zelenskim
Beta pre 22 minutajoš 38 povezanih
Ministarka Đedović Handanović: Nizak vodostaj utiče i na rad sistema za hlađenje, otežan je rečni transport
Telegraf pre 1 satjoš 25 povezanih
Rasprava o nepoverenju Vladi - Macut: Nije bitno ko je šta rekao, već jedinstven stav šta je važno u Srbiji
RTV pre 1 satjoš 60 povezanih
Razoran zemljotres pogodio južni Japan: Potvrđene žrtve, stotine povređenih i nestali
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 53 povezane




