Povezane vesti

"Ja sam idiot": Novozelandski ministar zdravlja podneo ostavku nakon niza promašaja tokom pandemije korona virusa (video)

"Ja sam idiot": Novozelandski ministar zdravlja podneo ostavku nakon niza promašaja tokom pandemije korona virusa (video)

Blic 02.07.2020
Novozelandski ministar zdravlja Dejvid Klark podneo je danas ostavku nakon niza ličnih promašaja tokom pandemije korona virusa. Klark je sebe ranije opisao kao "idiota" jer je prekršio mere karantina, a onda je prošle nedelje okrivio generalnog… »
Ministar zdravlja Novog Zelanda dao ostavku zbog neodgovornog ponašanja u toku pandemije

Ministar zdravlja Novog Zelanda dao ostavku zbog neodgovornog ponašanja u toku pandemije

Slobodna Evropa 02.07.2020
Novozelandski ministar zdravlja Dejvid Klark podneo je u četvrtak ostavku posle niza ličnih propusta tokom pandemije korona virusa. On je ranije sebe nazvao "idiotom" zbog kršenja mera koje su u toj zemlji uvedene za suzbijanje zaraze. Prošle nedelje… »
Ministar zdravlja Novog Zelanda dao ostavku zbog neodgovornog ponašanja u toku pandemije

Ministar zdravlja Novog Zelanda dao ostavku zbog neodgovornog ponašanja u toku pandemije

Danas 02.07.2020
Novozelandski ministar zdravlja Dejvid Klark podneo je danas ostavku posle niza ličnih propusta tokom pandemije korona virusa. On je ranije sebe nazvao „idiotom“ zbog kršenja mera koje su u toj zemlji uvedene za suzbijanje zaraze. Prošle nedelje on… »

Vesti dana »