Povezane vesti

"Kada se piše o Novaku i Bilu Gejtsu svi: Čitaju!" Dino Rađa o glavnom problemu Balkana, pa poručio: Đoković i ja bismo…

"Kada se piše o Novaku i Bilu Gejtsu svi: Čitaju!" Dino Rađa o glavnom problemu Balkana, pa poručio: Đoković i ja bismo…

Sportal blic 02.07.2020
Dino Rađa, proslavljeni hrvatski košarkaš, stao je u odbranu najboljeg tenisera na svetu Novaka Đokovića. , član Kuće slavnih, saglasan je da su se teniseri na Adrija turu previše opustili, ali i da je oko nas mnogo takvih primera. - Jesu li se… »
Legendarni Hrvat opet brani Srbina: Novak i ja bismo se dogovorili za pet minuta, ali realno ne bismo mogli da vodimo državu

Legendarni Hrvat opet brani Srbina: Novak i ja bismo se dogovorili za pet minuta, ali realno ne bismo mogli da vodimo državu

Večernje novosti 02.07.2020
Nekadašnji jugoslovenski reprezentativac u košarci Dino Rađa rekao je da su napadi na Novaka Đokovića, odnosno na bilo kojeg uspešnog čoveka, "samo jadni ispadi ljudi koji bi sve dali da su na tom mestu" Nekadašnji jugoslovenski reprezentativac u… »
Rađa: Đoković svima može da bude primer

Rađa: Đoković svima može da bude primer

Dnevnik 02.07.2020
BEOGRAD: Mislim da je Novak Đoković najbolji igrač tenisa svih vremena, odmah iza Gorana Ivaniševića, naravno, i njega kao sportistu veoma cenim baš zbog sveukupnog ponašanja koje može da bude primer svima, izjavio je nekadašnji košarkaš Dino… »
Rađa: Novak i ja bismo se lako dogovorili o svemu

Rađa: Novak i ja bismo se lako dogovorili o svemu

Nova 02.07.2020
Nekadašnji jugoslovenski reprezentativac u košarci Dino Rađa rekao je da su napadi na Novaka Đokovića, odnosno na bilo kojeg uspešnog čoveka, "samo jadni ispadi ljudi koji bi sve dali da su na tom mestu". “Jesu li se malo previše opustili… »

Vesti dana »

Godišnjica masovnog ubistva u Orašju i Duboni

Godišnjica masovnog ubistva u Orašju i Duboni

Glas Zapadne Srbije pre 37 minutajoš 41 povezana
Danas je Velika subota

Danas je Velika subota

Politika pre 25 minutajoš 10 povezanih