Povezane vesti

"Snimak je nezakonit - odreagovala sam u afektu": Novosadska doktorka o rasističkom ispadu

"Snimak je nezakonit - odreagovala sam u afektu": Novosadska doktorka o rasističkom ispadu

Telegraf 02.07.2020
Tvrdi da nikog ne mrzi na osnovu boje kože, koristi i čuveni "u afektu" izgovor. Doktorka iz Novog Sada Milena Š., zaposlena u Kliničkom centru Vojvodine, koja je uvredila na rasnoj osnovi studentkinju iz Irske, oglasila se nakon pisanja medija o tom… »
Tamnoputa studentkinja iz irske je rekla da ju je napala profesorka novosadskog Medicinskog fakulteta. A evo šta se tačno…

Tamnoputa studentkinja iz irske je rekla da ju je napala profesorka novosadskog Medicinskog fakulteta. A evo šta se tačno…

Večernje novosti 02.07.2020
Dekan novosadskog Medicinskog fakulteta o ekscesu između studentkinje i doktorke KCV. STRANA studenktinja našeg fakulteta nije vređana na Medicinskom fakultetu, niti je doktorka koja je učestvovala u incidentu zaposlena u našoj obrazovnoj ustanovi… »
Šta kaže "doktorka rasista": Bilo je u afektu, vređala me je

Šta kaže "doktorka rasista": Bilo je u afektu, vređala me je

Mondo 02.07.2020
Doktorka M.Š. iz Kliničkog centra Vojvodine, koja je uvredila na rasnoj osnovi studentkinju iz Irske, oglasila se nakon pisanja medija o tom slučaju. Evo šta ona kaže u svoju "odbranu". Doktorka M.Š. iz Kliničkog centra Vojvodine, koja je uvredila… »
Sramno pravdanje doktorke rasiste: Brutalno izvređala tamnoputu studentkinju, pa kaže: "To je interna komšijska svađa"

Sramno pravdanje doktorke rasiste: Brutalno izvređala tamnoputu studentkinju, pa kaže: "To je interna komšijska svađa"

Blic 02.07.2020
Doktorka iz Novog Sada Milena Šćekić., zaposlena u Kliničkom centru Vojvodine, koja je uvredila na rasnoj osnovi studentkinju iz Irske, oglasila se nakon pisanja medija o tom slučaju i navela "da je odreagovala u afektu, te da se izvinjava"… »
Posle incidenta u liftu, doktorka koja je vređala crnu studentkinju išla da joj zvoni na vrata, a sada se besramno izvinjava

Posle incidenta u liftu, doktorka koja je vređala crnu studentkinju išla da joj zvoni na vrata, a sada se besramno izvinjava

Noizz 02.07.2020
Nakon što je u javnost dospeo snimak u kom se vidi kako je doktorka Kliničkog centra Vojvodine vređa na rasnoj osnovi, oglasila se i studentkinja medicine Šeron. O. Ova devojka, inače iz Irske, doživela je neprijatnost kada je doktorka htela da je… »
Doktorka iz Novog Sada izvređala tamnoputu studentkinju iz Irske: Ružne reči na račun boje kože, regovali i njeni…

Doktorka iz Novog Sada izvređala tamnoputu studentkinju iz Irske: Ružne reči na račun boje kože, regovali i njeni…

Večernje novosti 01.07.2020
Š. O. koja se nalazi na razmeni u Novom Sadu, na Medicinskom fakultetu, kako tvrdi, bila je žrtva rasne diskriminacije. TAMNOPUTA studentkinja iz Irske Š. O. koja se nalazi na razmeni u Novom Sadu, na Medicinskom fakultetu, kako tvrdi, bila je žrtva… »

Vesti dana »