Povezane vesti
Dve trećine novozaraženih od korone je u Beogradu, Goran Vesić otkriva da li će biti novih restriktivnih mera
Press 02.07.2020
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić rekao je danas da Beograd nije obična lokalna samouprava zato što čini 40 odsto BDP-a zemlje, pa bi se svaki pokušaj da se u prestonici zaustavi privreda sigurno odrazio na BDP. Foto:blic – U dogovoru sa… »
Vesić: U prevozu 95 odsto putnika nose maske, građani pokazali da su odgovorni
Kurir 02.07.2020
Meru obaveznog nošenja maski u gradskom prevozu poštuje 95 odsto putnika i time pokazuju veliku odgovornost i prema sebi i prema drugima, kaže zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić. On je naveo da su građani pokazali da su odgovorni, te se nada da… »
Da li će biti restrikcija u Beogradu? Otkriveno kako rade kafići i restorani, moramo biti odgovorni
Srbija danas 02.07.2020
Juče stupio na snagu letnji red vožnje. - Beograd nije obična samouprava i privreda u njemu ne sme da stane - navodi Vesić. Prema analizama, čak 95 odsto putnika gradskog prevoza poštuje meru obaveznog nošenja maski i na taj način pokazuje odgovornost… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza Srbije: Toplo sa sunčanim intervalima, zahlađenje od sredine nedelje
Naslovi.ai pre 1 satjoš 27 povezanih
Infrastruktura Železnice: Iskakanje voza iz šina nije razlog za uznemiravanje javnosti
N1 Info pre 27 minutajoš 24 povezane
Sprečen teroristički napad na gasovod u Kanjiži, istraga i političke reakcije u toku
Naslovi.ai pre 13 minutajoš 123 povezane
Tužilaštvo o eksplozivu kod gasovoda u Kanjiži; "Dva crna ranca sa oko četiri kilograma materije" VIDEO
B92 pre 28 minutajoš 16 povezanih




