Povezane vesti
Nemačka ublažila ograničenja - pojedini građani Srbije mogu da uđu u zemlju
RTS 02.07.2020
Nakon usvojenih preporuka Evropske unije, Nemačka nije u potpunosti ukinula ograničenja putovanja za građane Srbije, ali ih od danas jeste ublažila za dugoročne boravke, neodložna poslovna i porodična putovanja, saopštila je Ambasada te zemlje u… »
Pojedini građani Srbije od danas, ipak, mogu u Nemačku
Nova 02.07.2020
Nemačka postepeno ublažava mere ogranicenja za ulazak iz Srbije, pa će od danas u pojedinim slučajevima biti dozvoljen ulazak u tu zemlju, ali dvonedeljna kućna izolacija ostaje obavezna za sve. Tako će, od danas, 2. jula, u Nemačku biti dozvoljen ulazak… »
Srbi od danas mogu da uđu u Nemačku, ali samo pod ovim uslovima
Mondo 02.07.2020
Ambasada Nemačke u Beogradu saopštila kojim građanima je dozvoljen ulazak u njihovu državu. Ambasada Nemačke u Beogradu saopštila kojim građanima je dozvoljen ulazak u njihovu državu. Nemačka je donela odluku da ublaži mere ograničenja za srpske… »
Vesti dana »
NBS i ekonomisti o platnom prometu i stabilnosti finansijskog sistema u vezi sa NIS-om
Naslovi.ai pre 1 satjoš 30 povezanih
BIRN: BIA ubacivala špijunski softver u telefone poljoprivrednika
Nova ekonomija pre 4 satijoš 8 povezanih
Advokat: Radivoja Jovovića neovlašćeno prisluškuju u kućnom pritvoru
N1 Info pre 3 satajoš 3 povezane
Vučić sa Malim obišao radove na Ekspu: Verujem da ćemo završiti do septembra 2026.
RTS pre 26 minutajoš 22 povezane




