Povezane vesti

Predsednik Vučić čestitao Trampu Dan nezavisnosti: Čast mi je što je Srbija, u teškim istorijskim trenucima, bila sa SAD…

Predsednik Vučić čestitao Trampu Dan nezavisnosti: Čast mi je što je Srbija, u teškim istorijskim trenucima, bila sa SAD…

Večernje novosti 02.07.2020
Aleksandar Vučić poručio da mu je čast što je Srbija u teškim istorijskim trenucima bila sa SAD na istoj strani. PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić čestitao je američkom predsedniku Donaldu Trampu Dan nezavisnosti i poručio da mu je čast što… »
Vučić na prijemu kod Godfrijevih: Američki ambasador ugostio srpskog predsednika povodom Dana nezavisnosti SAD

Vučić na prijemu kod Godfrijevih: Američki ambasador ugostio srpskog predsednika povodom Dana nezavisnosti SAD

Blic 02.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio je gost porodice ambasadora Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji Entonija Godfrija. "Lepo popodne provedeno sa porodicom Godfri", stoji, između ostalog na Instagram profilu "buducnostsrbijeav" u opisu… »
Vučićeva čestitka Trampu: Čast nam je što smo bili na istoj strani, nadam se da ćemo vas ugostiti

Vučićeva čestitka Trampu: Čast nam je što smo bili na istoj strani, nadam se da ćemo vas ugostiti

Sputnik 02.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je američkom predsedniku Donaldu Trampu Dan nezavisnosti i poručio da mu je „čast što je Srbija u teškim istorijskim trenucima bila sa SAD na istoj strani“. On je napisao kako se nada da ćemo imati… »
Vučić čestitao Trampu: Na istoj strani u teškim trenucima

Vučić čestitao Trampu: Na istoj strani u teškim trenucima

Nova 02.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je američkom predsedniku Donaldu Trampu Dan nezavisnosti i poručio da mu je čast što je Srbija u teškim istorijskim trenucima bila sa SAD na istoj strani kao i da ga ohrabruje činjenica da SAD… »
Divno popodne sa porodicom Godfri: Predsednik Vučić na prijemu kod ambasadora SAD povodom Dana nezavisnosti (foto)

Divno popodne sa porodicom Godfri: Predsednik Vučić na prijemu kod ambasadora SAD povodom Dana nezavisnosti (foto)

Kurir 02.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio je danas gost ambasadora SAD Entonija Godfrija u njegovoj rezidenciji u Beogradu. Godfri je organizovao prijem povodom Dana nezavisnosti. "Lepo popodne provedeno sa porodicom Godfri, na prijemu povodom Dana… »
Vučić poslao pismo Donaldu Trampu: "Čast mi je..."

Vučić poslao pismo Donaldu Trampu: "Čast mi je..."

Srbija danas 02.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je američkom predsedniku Donaldu Trampu Dan nezavisnosti i poručio da mu je čast što je Srbija u teškim istorijskim trenucima bila sa SAD na istoj strani kao i da ga ohrabruje činjenica da SAD… »

Vesti dana »