Povezane vesti
Vučić: Na izborima se niko nije zarazio
Nova 02.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je večeras kao izmišljotine tvrdnje da su izbori uticali na povećanje broja zaraženih od korone. Dodao je da su izbori bili organizovani i pravno perfektno i da na njima ni tehnički niko nije mogao da se zarazi… »
Biće promena u vladi: Evo kako je Vučić opisao budućeg premijera!
Mondo 02.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je večeras da će Vlada Srbije biti formirana u ustavnim okvirima. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je večeras da će Vlada Srbije biti formirana u ustavnim okvirima. Vučić je za RTS rekao da su izbori… »
Vučić: Niko se nije zarazio na izborima, opasnije je kada odete u prodavnicu
Radio 021 02.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras u emisiji "Upitnik" da su izbori sprovedeni pravno perfektno, uz sve mere zaštite i da se niko nije zarazio virusom korona na biračkom mestu. On je naveo da je na izborima bilo mnogo bolje i… »
Naša neodgovornost dovela do porasta obolelih, izbori nisu bili problem
Mondo 02.07.2020
Izbori su sprovedeni uz sve mere zaštite, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Izbori su sprovedeni uz sve mere zaštite, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić Niko se na biračkom mestu nije zarazio. To tehnički nije bilo moguće. Izbori su provedeni… »
Vesti dana »

Bankama rok do 15. septembra: NBS naložila povoljnije uslove kreditiranja za građane sa primanjima do 100.000 dinara
NIN pre 2 satajoš 30 povezanih

Srbija konačno zna sa kim igra na Eurobasketu: Čekalo se do poslednjeg momenta, papir je napokon stigao u FIBA
Mondo pre 16 minutajoš 29 povezanih

RZS: Negativni prirodni priraštaj u periodu januar-juli 23.292 osobe
NIN pre 32 minutajoš 21 povezana