Povezane vesti
Zvezda Granda se bori sa opakom bolešću, prima hemoterapije
Nova 02.07.2020
Neža Devčić poznata je kao "Zvezda Granda" kojoj je 2018. godine mentor bio Đorđe David. Ona se trenutno bori sa opakom bolešću, o čemu je pisala na društvenim mrežama. Pevačica je još u februaru osetila neobičnu izbočinu ispod ključne kosti, što je na… »
Zvezda Granda osetila izbočinu kod ključne kosti: Neža otišla kod doktora i dočekao je užas, ovako se sada bori! (foto)
Kurir 02.07.2020
Neža Devčić poznata je svima kao " Zvezda Granda" kojoj je mentor 2018. godine bio Đorđe David. Neža trenutno vodi bitku sa opakom bolešću, o čemu je pisala na društvenim mrežama. Pevačica je još u februaru osetila neobičnu izbočinu ispod ključne kosti… »
Vesti dana »
Nije prvi put: Pajper koji je pao kod Subotice imao nesreću i pre tri godine: Šta se dešava sa ovim avionom?
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
"Moj muž je kiju najbolje dočekao! Pravi se priča da uđe u elitu" Kaća Živković o podršci poznatih u jeku skandala - spomenula navodni snimak milana miloševića (video)
Blic pre 1 satjoš 3 povezane
Zlikovac ipak iza rešetaka?! Mup se oglasio o masakru kod Babušnice: Dvoje mrtvih u porodici, ostali ranjeni
Telegraf pre 6 minutajoš 6 povezanih
Studenti u blokadi Medicinskog fakulteta u Beogradu zamolili Dijanu Hrku da sačuva svoje zdravlje i prekine štrajk glađu
Danas pre 2 satajoš 1 povezana



