Povezane vesti
Cvijić: Poslanik SNS Vladimir Đukanović uključio se u odbranu uhašenih u slučaju ‘Jovanjica’
Danas 03.07.2020
U odbranu pripadnika MUP-a, uhapšenih zbog slučaja „Jovanjica“, uključio se i poslanik Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Đukanović, po profesiji advokat, a inače član skupštinskog Odbora za bezbednost, izjavio je danas novinar nedeljnika NIN Vuk… »
“Brnabić u N. Pazaru kao Biljana Ivković prema Igoru Juriću”
Nova 03.07.2020
U odbranu pripadnika MUP-a, uhapšenih zbog slučaja "Jovanjica", uključio se i poslanik Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović, po profesiji advokat, a inače član skupštinskog Odbora za bezbednost, rekao je u Novom danu za N1 novinar nedeljnika NIN… »
Aleksić: Jovanjica je paradržavna operacija
Danas 03.07.2020
Među uhapšenima zbog umešanosti u organizaciju proizvodnje velike količine marihuane službenici policije i sve tri obaveštajne službe, tvrdi potpredsednik Narodne stranke Među osobama koje je policija uhapsila nalaze se službenici policije… »
Cvijić: U odbranu uhapšenih za Jovanjicu uključio se i Vladimir Đukanović
N1 Info 03.07.2020
U odbranu pripadnika MUP-a, uhapšenih zbog slučaja "Jovanjica", uključio se i poslanik Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović, po profesiji advokat, a inače član skupštinskog Odbora za bezbednost, rekao je u Novom danu za N1 novinar nedeljnika NIN… »
Vesti dana »

Sindikalci traže minimalac od 600 evra, Ministarstvo nudi 550 evra za 2026. godinu
Naslovi.ai pre 9 minutajoš 41 povezana

Izraelski mediji: Srbija potpisala ugovor o kupovini vojne opreme od izraelske kompanije vredan 1,64 milijarde dolara
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 15 povezanih

„Crveni karton“: Novosadski studenti najavili novi skup ispred suda – sutra od 6 ujutru
Nova pre 54 minutajoš 34 povezane

Pregovori Trampa, Zelenskog i evropskih lidera o ratu u Ukrajini i teritorijalnim pitanjima
Naslovi.ai pre 10 minutajoš 70 povezanih