Povezane vesti
Japan planira da do 2030. zatvori stare centrale na ugalj
Slobodna Evropa 03.07.2020
Japanska vlada obavezala se u petak da će razmotriti konkretne mere smanjenja energetske zavisnosti od uglja do 2030. godine, dok su tamošnji mediji preneli da vlada planira da zatvori oko 100 starih centrala na ugalj do tog datuma, prenosi AFP. Ministar… »
Japan planira da do 2030. zatvori stare centrale na ugalj
Danas 03.07.2020
Japanska vlada obavezala se danas da će razmotriti konkretne mere smanjenja energetske zavisnosti od uglja do 2030. godine, dok su tamošnji mediji preneli da vlada planira da zatvori oko 100 starih centrala na ugalj do tog datuma. Ministar ekonomije… »
Japan planira da zatvori 100 centrala na ugalj do 2030. godine
N1 Info 03.07.2020
Japanska vlada obavezala se da će razmotriti konkretne mere smanjenja energetske zavisnosti od uglja do 2030. godine, dok su tamošnji mediji preneli da vlada planira da zatvori oko 100 starih centrala na ugalj do tog datuma. Ministar ekonomije, trgovine… »
Vesti dana »
Pokrenuta Nacionalna platforma za praćenje cena u trgovinskim lancima u Srbiji
Naslovi.ai pre 42 minutajoš 27 povezanih
Vučič: Postoje tri opcije za NIS, 15. januar krajnji rok za rešenje
Novi magazin pre 26 minutajoš 23 povezane
Milan Nedeljković preuzima funkciju predsednika Uprave BMW AG od maja 2026.
Naslovi.ai pre 22 minutajoš 26 povezanih
Početak primene Zakona "Svoj na svome" za upis prava svojine na nepokretnostima u Srbiji sa preko 32.000 prijava u prva tri dana
Naslovi.ai pre 43 minutajoš 44 povezane
Tramp: Zelenski da se sabere i prihvati stvari, izbori u Ukrajini treba da se održe
RTV pre 12 minutajoš 19 povezanih



