Povezane vesti

Ovo će ih baš zaboleti! Siti "pecnuo" Liverpul posle lekcije, a za provokaciju iskoristio nikog drugog nego Bitlse! /foto/

Ovo će ih baš zaboleti! Siti "pecnuo" Liverpul posle lekcije, a za provokaciju iskoristio nikog drugog nego Bitlse! /foto/

Sportal blic 03.07.2020
Mančester siti pronašao je način kako da dospe so na ranu velikom rivalu i klubu koji će ga naslediti na tronu, posle sinoćne ubedljive pobede. "Građani" su sa 4:0 savladali u 32. kolu Premijer lige, a nakon meča ovaj klub se pohvalio na Tviteru… »
Bitlsi iz Mančestera: Provokacija Sitija posle pobede protiv Liverpula (foto)

Bitlsi iz Mančestera: Provokacija Sitija posle pobede protiv Liverpula (foto)

Večernje novosti 03.07.2020
Objavljena je crno-bela fotografija četvorice najboljih igrača utakmice koja se u četvrtak igrala na “Etihad” stadionu. Mančester siti se posle ubedljive pobede nad Liverpulom (4:0) pohvalio na društvenim mrežama i to asocijacijom na Bitlse… »
Pep: Oduševljen sam, pobedili smo šampiona

Pep: Oduševljen sam, pobedili smo šampiona

N1 Info 03.07.2020
Menadžer Mančester Sitija Pep Gvardiola pohvalio je svoje igrače posle pobede nad Liverpulom. Građani su na svom terenu pokvarili slavlje novom šampionu, pošto su slavili sa 4:0. "Oduševljen sam. Čestitam svom timu. Pobedili smo šampiona, vrlo… »
Klop: Nismo bili fokusirani? Dopao mi se stav mog tima

Klop: Nismo bili fokusirani? Dopao mi se stav mog tima

N1 Info 03.07.2020
Menadžer Liverpula Jirgen Klop smatra da su njegovi igrači pokazali pravi stav u meču protiv Mančester Sitija, te da njihova 'opuštenost' nije uzrok poraza na Etihadu. Građani su u četvrtak deklasirali novog prvaka Premijer lige sa 4:0. Mnogi su… »
Premijer liga: Siti držao čas fudbala šampionu, Totenhemu Evropa ostaje samo san

Premijer liga: Siti držao čas fudbala šampionu, Totenhemu Evropa ostaje samo san

Večernje novosti 02.07.2020
Mančester siti je ponizio novog šampiona Engleske Liverpul - 4:0. Mančester siti je ponizio novog šampiona Engleske Liverpul - 4:0. Neprijatan rezultat po tim Jirgena Klopa režirali su Kevin de Brujne, sa "bele tačke" u 25. minutu, posle faula nad… »

Vesti dana »