Povezane vesti
Pojedini simptomi kovida mogu da traju samo 1 dan! A ova četiri posebno brinu Britaniju: Javite se lekaru čim ih osetite
Kurir 03.07.2020
Poznato je da simptomi koronavirusa uključuju povišenu temperaturu, gubitak mirisa i ukusa, kao i kašalj, međutim u riziku ste i ukoliko razvijete sledeće znakove u stomaku: - dijareja - mučnina - povraćanje - gubitak apetita Specijalista zaraznih… »
4 upozoravajuća simptoma korona virusa koji se pojavljuju pre temperature i kašlja
Telegraf 03.07.2020
Znakovi kovida-19 koji mogu da traju samo jedan dan. Simptomi korona virusa uključuju temperaturu, kašalj i gubitak mirisa i ukusa, ali možete biti u riziku od infekcije kovidom-19 ako razvijete sledeće znakove u stomaku. Ukoliko razvijete neke od… »
Vesti dana »

Radojević: Nelegitimna skupština Severne Mitrovice odlučila da preimenuje 87 ulica
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

"Republika Srpska će doživeti da bude nezavisna od Sarajeva": Dodik: "Predsednik može da ode sa funkcije samo ako podnese ostavku ili bude opozvan"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana