Povezane vesti

Banjac objasnio zašto je odbio Zvezdu: Bolje da me cene u tsc-u nego da nemam minutažu u velikom klubu

Banjac objasnio zašto je odbio Zvezdu: Bolje da me cene u tsc-u nego da nemam minutažu u velikom klubu

Mozzart sport 03.07.2020
“Mlad sam igrač, potrebne su mi utakmice“, kaže doskorašnji vezista Inđije. Najpre ga je Dejan Stanković identifikovao kao veliku želju u susret letnjem prelaznom roku. Pominjalo se da bi na stadionu „Rajko Mitić“ zarađivao 5.000 evra… »
Zvezdina velika želja u bačkoj topoli: Shvatio sam da mi je sigurnije da dođem u TSC

Zvezdina velika želja u bačkoj topoli: Shvatio sam da mi je sigurnije da dođem u TSC

Hot sport 03.07.2020
TSC se danas vratio treninzima i pripremi za novu sezonu, uz jedno novo lice u timu. Ofanzivni vezni igrač Mihajlo Banjac (1999. godište), koji je danas potpisao trogodišnji ugovor sa FK TSC iz Bačke Topole, izjavio je da je taj klub izabrao zbog… »
I to se desilo - odbio Zvezdu, pa potpisao za TSC!

I to se desilo - odbio Zvezdu, pa potpisao za TSC!

Sportske.net 03.07.2020
Zaigraće u kvalifikacijama za Ligu Evrope posle jedne sezone u Superligi Srbije. TSC iz Bačke Topole danas je predstavio zanimljivo pojačanje. U Bačku je stigao doskorašnji fudbaler Inđije Mihajlo Banjac koji je potpisao trogodišnji ugovor… »
Mogao u Zvezdu, ali izabrao Bačku Topolu!

Mogao u Zvezdu, ali izabrao Bačku Topolu!

Mondo 03.07.2020
Rešena dilema gde će mladi Banjac nastaviti karijeru. Rešena dilema gde će mladi Banjac nastaviti karijeru. Dilema gde će Mihajlo Banjac nastaviti karijeru posle Inđije je završena. Mesecima se pričalo da dolazi u Crvenu zvezdu, međutim, mladi… »
TSC doveo mladog igrača za kog je bila zainteresovana i Crvena zvezda

TSC doveo mladog igrača za kog je bila zainteresovana i Crvena zvezda

Večernje novosti 03.07.2020
Ofanzivni vezni igrač stiže iz ekipe Inđije i potpisuej uovor na tri godine, potvrdio je klub iz Bačke Topole. TSC je jači za Mihajla Banjca (21). Srpski prvoligaš iz Bačke Topole potpisao je ugovor sa mladim fudbalerom koji je do sada karijeru… »

Vesti dana »