Povezane vesti

Kako je Olgu Danilović udario život: Brzo sam napredovala, ali...

Kako je Olgu Danilović udario život: Brzo sam napredovala, ali...

Mondo 03.07.2020
"Nisam bila okej", kaže mlada srpska teniserka. "Nisam bila okej", kaže mlada srpska teniserka. Olga Danilović je početkom ove godine napunila 19 godina, ali već je mnogo toga proživela i prošla u svojoj karijeri. Mlada teniserka je još pre dve… »
Kad me je život udario, bila sam izgubljena: Olga iskreno o smrti svog dede, usponu i krizi karijere

Kad me je život udario, bila sam izgubljena: Olga iskreno o smrti svog dede, usponu i krizi karijere

Telegraf 03.07.2020
Srpska teniserka Olga Danilović otkrila je po prvi put kako je i zbog čega stagnirala od osvajanja prve titule na WTA turu. Za 19-godišnju Olgu, koja iza sebe ima sportski "pedigre" i šampionski gen Predraga Danilovića, proslavljenog košarkaša, sve… »
Nije mi uvek ‘cvetalo’ u životu: Mlada teniserka otvorila dušu…

Nije mi uvek ‘cvetalo’ u životu: Mlada teniserka otvorila dušu…

Hot sport 03.07.2020
Olga Danilović o počecima, lošim stvarima koje su je zadesile, a i o onim najlepšim. Mlada teniserka je za popularni serijal ‘Behind the racquet’ govorila o svom početku, razlici između juniorskog i seniorskog tenisa i onome što se desilo posle… »
"Brzo sam napredovala, a onda me je život: Udario!" Olga Danilović progovorila o najtežim trenucima u karijeri /video/

"Brzo sam napredovala, a onda me je život: Udario!" Olga Danilović progovorila o najtežim trenucima u karijeri /video/

Sportal blic 03.07.2020
Svi koji iole prate tenis znaju da je Olga Danilović jedna od najperspektivnijih mladih igračica sveta. Postizala je odlične rezultate u juniorskoj konkurenciji u kojoj je bila trostruka grend slem šampionka u dublu, 2018. je osvojila prvu VTA titulu… »
Olga: Brzo sam napredovala, a onda me je život udario

Olga: Brzo sam napredovala, a onda me je život udario

N1 Info 03.07.2020
Mlada srpska teniserka Olga Danilović otkrila je uzroke zbog kojih nije ostvarila željene rezultate posle osvojene titule u Moskvi 2018. godine. Danilovićeva je za popularni serijal 'Behind the racquet' govorila o svom početku, prelasku među… »

Vesti dana »