Povezane vesti

Bruka i sramota: Oglasila se majka Romane Panić!

Bruka i sramota: Oglasila se majka Romane Panić!

Mondo 03.07.2020
"Nije me još zvala, a možda i ne sme" "Nije me još zvala, a možda i ne sme" Pevačica Romana Panić uhapšena je nedavno u Australiji, zbog pljačke bankomata. Vest je dočekana s nevericom - pojedine kolege su oštro reagovale na ovu vest, pojedini… »
"Ovo je velika bruka i sramota, ne smem da izađem iz kuće": Romanina majka van sebe zbog hapšenja ćerke, zavapila: "kako…

"Ovo je velika bruka i sramota, ne smem da izađem iz kuće": Romanina majka van sebe zbog hapšenja ćerke, zavapila: "kako…

Blic 03.07.2020
Romanina majka, Gordana Panić, ne sme da izađe na ulicu od sramote, kako kaže u svojoj prvoj ispovesti za medije. Romaninu majku nje vest o hapšenju zatekla, a ona sama priznaje da o naslednici apsolutno ništa nije znala. - Ne znam šta da vam… »
Prva ispovest romanine majke goce posle pevačicinog hapšenja: Moje dete je bruka i sramota, zbog nje ne smem ni na ulicu

Prva ispovest romanine majke goce posle pevačicinog hapšenja: Moje dete je bruka i sramota, zbog nje ne smem ni na ulicu

Kurir 03.07.2020
Vest da je Romana Panić hapšena u Australiji zbog pljačke bankomata sa verenikom Filipom (40) šokirala je celu estradu, ali i običan svet. Svakako je najteže njenoj majci Gordani Panić, koja živi u Banjaluci, pa od sramote i na ulicu ne sme da… »

Vesti dana »