Povezane vesti
"Srbija ima dva puta, jedan je štetan za albance" Rama poručio Vučiću da će pregovarati sa lažnom državom!
Pravda 03.07.2020
Albanski premijer Edi Rama izjavio je da predsednik Srbije Aleksandar Vučić na "kraju mora da razgovara sa Kosovom" i da "nema šanse da pregovara sa Zapadom o Albancima". Prema rečima Edija Rame Vučić može da ide i na istok i na zapad, ali da na kraju… »
Rama: Nema šanse da Vučić pregovara sa Zapadom o Albancima
RTS 03.07.2020
Albanski premijer Edi Rama izjavio je da predsednik Srbije Aleksandar Vučić na "kraju mora da razgovara s Kosovom" i da "nema šanse da pregovara sa Zapadom o Albancima". Prema rečima Edija Rame, Vučić može da ide i na Istok i na Zapad, ali na kraju mora… »
Vesti dana »

Natalitet i mortalitet u padu u odnosu na prvih osam meseci prošle godine
Euronews pre 2 satajoš 39 povezanih

Pet godina zatvora za bivšeg predsednika Francuske, u Srbiji bi to bio napad na stabilnost
Luftika pre 57 minutajoš 52 povezane

Studenti FILUM-a napustili Rektorat u Kragujevcu posle deset meseci blokade
Beta pre 1 satjoš 34 povezane

Dronovi zatvorili aerodrome u Danskoj, ministar odbrane opisao incident kao hibridni napad, Danska razmatra aktiviranje Člana 4 NATO-a
Naslovi.ai pre 21 minutajoš 45 povezanih