Povezane vesti

Ispovest Ljube Perućice nakon što je preležao koronu

Ispovest Ljube Perućice nakon što je preležao koronu

Nova 03.07.2020
Zvezda Granda Ljuba Perućica osam dana je ležao u bolnici zbog koronavirusa, a po izlasku iz KBC Bežanijska kosa, snimio je opširan video u kome je svima objasnio kako je izgledala njegova borba sa virusom. “Mislim da je svest o koroni kod nas veoma… »
(Video) "hteo sam da počupam sve": Ljuba Perućica opisao kako se osećao tokom borbe sa koronavirusom, otkrio sve do detalja

(Video) "hteo sam da počupam sve": Ljuba Perućica opisao kako se osećao tokom borbe sa koronavirusom, otkrio sve do detalja

Blic 03.07.2020
Pevač Ljuba Perućica preležao je u bolnici virus korona koji vlada čitavim svetom. On je sada snimio video i svima objasnio kako je sve funkcionisalo dok se borio sa virusom. Njemu nimalo nije bilo prijatno, a kako se osećao pogledajte u videu iznad.… »
Hteo sam da počupam sve i napustim bolnicu! Ljuba Perućica otkrio kroz koju agoniju je prošao dok se borio s koronom

Hteo sam da počupam sve i napustim bolnicu! Ljuba Perućica otkrio kroz koju agoniju je prošao dok se borio s koronom

Kurir 03.07.2020
Pevač Granda Pevač Ljuba Perućica preležao je u bolnici virus korona koji vlada čitavim svetom. On je svima objasnio kako je sve funkcionisalo dok se borio sa virusom. Mislim da je svest o koroni kod nas veoma slaba, jer sam bio pozitivan na kovid 19… »

Vesti dana »