Povezane vesti

Ćerka dr Lazića: Prijavljeni lekar sam sebe kontrolisao

Ćerka dr Lazića: Prijavljeni lekar sam sebe kontrolisao

Nova 04.07.2020
Predsednik komisije koja je utvrdila da nije bilo propusta u lečenju čuvenog hirurga Miodraga Lazića u Kliničkom centru Niš je lekar protiv koga je podneta prijava za nesavesno lečenje, kaže Lazićeva ćerka Nina Vujošević za Južne vesti. “To… »
Ćerka preminulog hirurga Lazića: Lekar kojeg sam prijavila odlučio da nije bilo propusta u lečenju

Ćerka preminulog hirurga Lazića: Lekar kojeg sam prijavila odlučio da nije bilo propusta u lečenju

Radio 021 04.07.2020
Predsednik komisije koja je utvrdila da nije bilo propusta u lečenju čuvenog hirurga Miodraga Lazića u Kliničkom centru Niš je lekar protiv koga je podneta prijava za nesavesno lečenje, kaže Lazićeva ćerka Nina Vujošević. Objašnjava za Južne… »
Ćerka dr Lazića: Lekar koga sam prijavila inspekciji Ministarstva zdravlja kontrolisao sam sebe

Ćerka dr Lazića: Lekar koga sam prijavila inspekciji Ministarstva zdravlja kontrolisao sam sebe

Novi magazin 04.07.2020
Ćerka Miodraga Lazića, hirurga i direktora Urgentnog centra KC Niš koji je preminuo od koronavirusa 14. aprila, koja je podnela prijavu inspekciji Ministarstva zdravlja zbog nesavesnog lečenja njenog oca, saopštila je da je predsednik komisije koja… »

Vesti dana »