Povezane vesti

Nestorović: Trebalo bi istražiti od čega je umrlo 17 ljudi za 48 sati

Nestorović: Trebalo bi istražiti od čega je umrlo 17 ljudi za 48 sati

Večernje novosti 04.07.2020
Doktor Branimir Nestorović, pulmolog, rekao je da bi trebalo istražiti od čega je umrlo 17 ljudi za dva dana i da Srbija trenutno nije u "ozbiljnoj situaciji". - Mi sada nismo u ozbiljnoj situaciji, ali jeste interesantno da je umrlo 17 ljudi za 48… »
Ako doktor Nestorović ne zna kako je u jednom danu od korone preminulo 11 ljudi, ko zna?

Ako doktor Nestorović ne zna kako je u jednom danu od korone preminulo 11 ljudi, ko zna?

Noizz 04.07.2020
Ili pulmologu doktoru Branimiru Nestoroviću treba zabraniti da govori na televiziji i da bude član Kriznog štaba, ili njegove navde treba shvatiti ozbiljno. Ovo su jedina dva moguća rešenja nakon što je Nestorović rekao kako treba istražiti zašto… »
Evo šta Nestorović misli o lekovima protiv korone: Jedan bi zabranio!

Evo šta Nestorović misli o lekovima protiv korone: Jedan bi zabranio!

Mondo 04.07.2020
Pulmolog dr Branimir Nestorović izjavio u Jutarnjem programu Prve televizije da podržava upotrebu jednog, ali ne i drugog leka protiv korona virusa. Pulmolog dr Branimir Nestorović izjavio u Jutarnjem programu Prve televizije da podržava upotrebu… »
Nestorović o novom broju žrtava u Srbiji: Trebalo bi istražiti od čega je umrlo 17 ljudi za 48 sati

Nestorović o novom broju žrtava u Srbiji: Trebalo bi istražiti od čega je umrlo 17 ljudi za 48 sati

Telegraf 04.07.2020
- Patolozi i Ministarstvo zdravlja bi trebalo time da se pozabave, od čega su umrli ti ljudi, sada je već vreme da to analiziramo - rekao je pulmolog. Doktor Branimir Nestorović, pulmolog, rekao je da bi trebalo istražiti od čega je umrlo 17 ljudi za… »
Povećan broj zaraženih me ne brine, ali od čega je stvarno umrlo 11 ljudi?

Povećan broj zaraženih me ne brine, ali od čega je stvarno umrlo 11 ljudi?

Mondo 04.07.2020
Pulmolog dr Branimir Nestorović izjavio ovo u Jutarnjem programu Prve televizije! Pulmolog dr Branimir Nestorović izjavio ovo u Jutarnjem programu Prve televizije! Pulmolog dr Branimir Nestorović gostovao je na Prvoj televiziji i ponovo šokirao… »

Vesti dana »