Povezane vesti

Pismo ćerke dr Laze koji je izgubio bitku sa koronom: Istina o prijavi, nisam podnela protiv KC Niš

Pismo ćerke dr Laze koji je izgubio bitku sa koronom: Istina o prijavi, nisam podnela protiv KC Niš

Telegraf 04.07.2020
Ona je u saopštenju za medije navela da je prijavu dostavila 15. maja Ministarstvu zdravlja neposredno nakon ukidanja vanrednog stanja, te je ona prosleđena zdravstvenoj inspekciji Nišavskog okruga 28. maja. Nina Vujošević, ćerka prim. dr Miodraga… »
Ćerka preminulog ratnog hirurga: Lekar koga sam prijavila kontrolisao sam sebe, što je ruganje našoj porodici i zakonu

Ćerka preminulog ratnog hirurga: Lekar koga sam prijavila kontrolisao sam sebe, što je ruganje našoj porodici i zakonu

Medijska kutija 04.07.2020
Ćerka Miodraga Lazića, poznatog ratnog hirurga i direktora Urgentnog centra Kliničkog centra Niš koji je preminuo od korone 14. aprila, a koja je podnela prijavu inspekciji Ministarstva zdravlja zbog njegovog “nesavesnog lečenja”, saopštila je… »
Ćerka dr Lazića : “Lekar protiv koga sam podnela prijavu zbog nesavesnog lečenja moga oca je na čelu komisije

Ćerka dr Lazića : “Lekar protiv koga sam podnela prijavu zbog nesavesnog lečenja moga oca je na čelu komisije

Jug press 04.07.2020
NIŠ Ćerka dr Lazića tvrdi: “Lekar protiv koga sam podnela prijavu zbog nesavesnog lečenja moga oca je na čelu komisije koja je istraživala slučaj, što je u najmanju ruku skandalozno” Dr Nina Vujošević, ćerka pokojnog hirurga Miodraga… »

Vesti dana »