Povezane vesti

"Teško je biti šampion ako si Srbin, Novaka su napali, to je bilo za psihijatriju": Nestorović brani Đokovića

"Teško je biti šampion ako si Srbin, Novaka su napali, to je bilo za psihijatriju": Nestorović brani Đokovića

Večernje novosti 04.07.2020
Meni niko ne može da zabrani da imam odnose sa HIV pozitivnom ženom i da se zarazim. Svačije je pravo da se inficira i zarazi - rekao je pulmolog. Najbolji teniser sveta Novak Đoković trpi velike kritike svetske javnosti pošto je nekoliko tenisera… »
Doktor Nestorović brani Novaka: Niko nije umro na njegovom turniru, ovi što ga napadaju su za psihijatriju!

Doktor Nestorović brani Novaka: Niko nije umro na njegovom turniru, ovi što ga napadaju su za psihijatriju!

Hot sport 04.07.2020
Pulmolog dr Branimir Nestorović gostovao je na TV Prva, gde je branio Novaka Đokovića od napada, nakon organizacije ‘Adria tura’. Poznato je da Đoković i Nestorović imaju sjajan odnos, pa je poznatom lekaru posebno teško pala hajka sa kojom se… »
Nestorović o Novaku: Ovi što ga napadaju su za psihijatriju

Nestorović o Novaku: Ovi što ga napadaju su za psihijatriju

Nova 04.07.2020
Doktor Branimir Nestorović stao je u zaštitu Novaka Đokovića, na koga su se mnogi ostrvili posle prekida "Adrija tura". Regionalni teniski spektakl prekinut je pred finale u Zadru, kada je otkriveno da je Grigor Dimitrov pozitivan na Covid-19. Usledio… »
"Meni niko ne može da zabrani da budem sa: HIV+ ženom!" Dr Nestorović branio Novaka Đokovića na svoj način: Niko nije…

"Meni niko ne može da zabrani da budem sa: HIV+ ženom!" Dr Nestorović branio Novaka Đokovića na svoj način: Niko nije…

Sportal blic 04.07.2020
Pulmolog dr Branimir Nestorović gostovao je na TV Prva i ponovo izazvao veliku pažnju svojim stavovima. Tokom ovog nastupa je, pored ostalog, branio i Novaka Đokovića od napada nakon organizacije Adrija tura. Poznato je da Đoković i Nestorović… »

Vesti dana »