Povezane vesti

Milošević: Čeka nas nova etapa, teža od prethodnih

Milošević: Čeka nas nova etapa, teža od prethodnih

Vesti online 04.07.2020
Trener fudbalera Partizana Savo Milošević, na početku priprema za novu sezonu, rekao je da njegovu ekpu očekuje nova etapa, teža od svih prethodnih. – Voleo bih da pozdravim predsednika, potpredsednika, direktore, članove izvršnog odbora i sve… »
Partizan počeo pripreme: Crno-beli posle kratkog odmora i iza zatvorenih vrata krenuli u nove radne pobede (foto)

Partizan počeo pripreme: Crno-beli posle kratkog odmora i iza zatvorenih vrata krenuli u nove radne pobede (foto)

Hot sport 04.07.2020
Fudbaleri Partizana završili su kratak odmor i počeli pripreme za novu sezonu. Iza zatvorenih vrata, uz stroge mere kontrole, Savo Milošević je okupio svoje izabranike u sportskom centru Teleoptik na početku priprema Partizana za novu sezonu. ĐUMI… »
Milošević o novom pomoćniku Ćurčiću: Verujem da ćete i vi brzo saznati ono što mi znamo

Milošević o novom pomoćniku Ćurčiću: Verujem da ćete i vi brzo saznati ono što mi znamo

Sportski žurnal 04.07.2020
Čeka nas nova etapa, koja će biti još teža od onih koje smo imali, a znate koliko su one bile teške prethodne godine - kazao je Savo. Trener Partizana Savo Milošević na početku priprema poželeo je srećan rad kompletnom timu. - Čeka nas nova… »
“Srpski specijalitet od Kosova, igraš lepo, ne uzmeš ništa”

“Srpski specijalitet od Kosova, igraš lepo, ne uzmeš ništa”

Nova 04.07.2020
Fudbaleri Partizana počeli su u subotu pripreme za narednu sezonu, a prisutnima se tradicionalno prvi obratio predsednik - Milorad Vučelić. Ipak, izostala je rutina, s obzirom na to da je Vučelić u Zemunelu održao krajnje nesvakidašnji monolog… »
Zašto je Partizan pravi srpski klub: Još od Kosova...

Zašto je Partizan pravi srpski klub: Još od Kosova...

Mondo 04.07.2020
Šta je predsednik "parnog valjka" Milorad Vučelić rekao fudbalerima Partizana na početku letnjih priprema. Šta je predsednik "parnog valjka" Milorad Vučelić rekao fudbalerima Partizana na početku letnjih priprema. Predsednik Partizana Milorad… »
Vučelić: Mi smo pravi srpski klub, nema boljih u državi

Vučelić: Mi smo pravi srpski klub, nema boljih u državi

N1 Info 04.07.2020
Uoči starta nove sezone, predsednik Partizana Milorad Vučelić istakao je da u Srbiji nema boljih igrača od onih u crno-belom taboru i da će se napasti trofeji. Posle kraćeg odmora od sezone u kojoj nije osvojio nijedan trofej, Partizan je u subotu… »
Vučelić: Imali sjajne pobede, na kraju nismo pobedili ni u jednom takmičenju, od Kosova to je srpski specijalitet

Vučelić: Imali sjajne pobede, na kraju nismo pobedili ni u jednom takmičenju, od Kosova to je srpski specijalitet

Sportski žurnal 04.07.2020
Svi koji su ulazi u Teleoptik nosili su zaštitne maske, držali su distancu i svima je na ulasku merene temperatura. Fudbaleri Partizana počeli su danas u Beogradu, uz stroge mere kontrole zbog pandemije korona virusa, pripreme za narednu sezonu. Trener… »
"Mi smo pravi srpski: Klub!" Vučelić fudbalerima Partizana: Hajde da izneverimo olimpijska načela i naš "kosovski…

"Mi smo pravi srpski: Klub!" Vučelić fudbalerima Partizana: Hajde da izneverimo olimpijska načela i naš "kosovski…

Sportal blic 04.07.2020
Predsednik FK Partizan Milorad Vučelić rekao je da je pred crno-belim sezona puna izazova i poželo im da u narednoj godini osvoje šampionsku titulu. On im se obratio na početku letnjih priprema. "Mi smo u takmičenjima u prethodnoj godini pokazali da… »
Vučelić na prozivci: Mi smo pravi srpski klub – igrali smo lepo i nismo osvojili ništa

Vučelić na prozivci: Mi smo pravi srpski klub – igrali smo lepo i nismo osvojili ništa

Mozzart sport 04.07.2020
„To je specijalitet našeg naroda još od Kosova“, kaže predsednik Partizana. Pozdravni govori klupskih lidera na prozivkama za početak priprema obično su dosadni, suvoparni, sa gomilom opštih mesta. Ovog puta u Zemunelu je bilo drugačije. Parni… »
S maskom na licu i izmerenom temperaturom - Partizan počeo pripreme!

S maskom na licu i izmerenom temperaturom - Partizan počeo pripreme!

Mondo 04.07.2020
Crno-beli su završili kratak odmor i počeli pripreme za novu sezonu. Crno-beli su završili kratak odmor i počeli pripreme za novu sezonu Iza zatvorenih vrata, uz stroge mere kontrole, Savo Milošević je okupio svoje izabranike u sportskom centru… »

Vesti dana »