Povezane vesti

Savo otkrio prioritet Partizana naredne sezone, gde je Sadik?

Savo otkrio prioritet Partizana naredne sezone, gde je Sadik?

Sportske.net 04.07.2020
Fudbaleri Partizana počeli su danas na Sportskom centru Teleoptik pripreme za narednu sezonu. Trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je danas u Beogradu da je prioritet "crno-belih" u narednoj sezoni da vrate titulu šampiona u Humsku… »
Radovan Ćurčić: Partizan je veliki klub, mora stalno da ide na titulu, ubeđen sam da do nje može da dođe!

Radovan Ćurčić: Partizan je veliki klub, mora stalno da ide na titulu, ubeđen sam da do nje može da dođe!

Hot sport 04.07.2020
Novi član stručnog štaba Partizana je Radovan Ćurčić. Iskusni trener koji je bio i selektor naše reprezentacije, odradio je prvi trening sa crno-belima. – U pripremi sam bio malo nervozan. Prvi utisak kada ne poznajte dobro sredinu, mada sam… »
Savo milošević pred start priprema: Apsolutni prioritet je vraćanje titule u Humsku!

Savo milošević pred start priprema: Apsolutni prioritet je vraćanje titule u Humsku!

Hot sport 04.07.2020
Fudbaleri Partizana započeli su pripreme za narednu sezonu. Zbog vanredne situacije, crno-beli neće putovati na Zlatibor, barem za sada. Trener Partizana, smatra da ova situacija nije poremetila ekipu. – Nije nas poremetilo. Čak nam je ovde… »
Savo Milošević igračima Partizana: Titula je apsolutni prioritet! Ćurčić je majstor za štimovanje detalja

Savo Milošević igračima Partizana: Titula je apsolutni prioritet! Ćurčić je majstor za štimovanje detalja

Mozzart sport 04.07.2020
"Biće strahovito teško, ali ne smemo da tražimo opravdanja", kaže trener crno-belih. Ono što je rekao navijačima, predočio je i igračima. Savo Milošević napada titulu. U rezime prethodne sezone šef stručnog štaba Partizana hrabro je rekao… »
Sada je jasnije: Savo Milošević otkrio gde je Umar Sadik i zašto napadač nije na okupu sa ekipom Partizana!

Sada je jasnije: Savo Milošević otkrio gde je Umar Sadik i zašto napadač nije na okupu sa ekipom Partizana!

Hot sport 04.07.2020
Početak priprema fudbalera Partizana započeo je danas. Među igračima se nije našao jedan od najboljih Umar Sadik, što je mnoge nateralo na razmišljanje. Naravno, svi su odmah pomislili da je Nigerijac otputovao na pregovore sa nekim od brojnih… »
Savo: Više nema opravdanja, titula apsolutni prioritet

Savo: Više nema opravdanja, titula apsolutni prioritet

N1 Info 04.07.2020
Trener Partizana Savo Milošević ističe da će naredna sezona biti izuzetno teška, ali da je osvajanje titule glavni cilj. Crno-beli su u subotu započeli pripreme, a posle sezone bez trofeja Milošević najavljuje znatno više ambicije. "Prioritet je… »
Savo o pojačanjima, pripremama, Ćurčiću, Đumiju VIDEO

Savo o pojačanjima, pripremama, Ćurčiću, Đumiju VIDEO

Nova 04.07.2020
Savo Milošević, trener Partizana, pričao je na startu priprema za novu sezonu o pojačanjima, o tome kako će izgledati trenažni proces, a neizbežna tema bilo je novo lice u stručnom štabu Radovan Ćurčić. Na pitanje koliko je čitava situacija s… »

Vesti dana »