Povezane vesti

Oglasio se pevač iz bolničke postelje i otkrio kako se oseća!

Oglasio se pevač iz bolničke postelje i otkrio kako se oseća!

Mondo 04.07.2020
Pozlilo mu, hitno prebačen u bolnicu. Pozlilo mu, hitno prebačen u bolnicu. Nakon što je Natalija Trik FX saopštila da se njen suprug, Sani Ibraimov, oseća loše i da ne mogu sedam dana da mu skinu temperaturu, kao i da su mu našli nešto na… »
Prvo je dobio temperaturu, a onda upalu pluća: Sani Trik fx leži u bolnici, pa priznao kako se oseća!

Prvo je dobio temperaturu, a onda upalu pluća: Sani Trik fx leži u bolnici, pa priznao kako se oseća!

Kurir 04.07.2020
Sani Ibraimov nakon vesti da se testirao na korona virus oglasio se i priznao kako se oseća. Njegova žena Natalija prethodno je priznala da se Sani nalazi u bolnici. "Iskreno, nije mi dobro! Nadam se da ću biti okej. Natalija je kod kuće, a ja sam… »
Natalija i Sani Trik FX zaraženi koronom, denser u bolnici

Natalija i Sani Trik FX zaraženi koronom, denser u bolnici

Nova 04.07.2020
Pevačica Natalija Ibraimov i njen supurug Sani pozitivni su na koronavirus, i pevač se trenutno nalazi u bolnici, dok je Natalija u kućnoj izolaciji. Natalija je za Nova.rs ispričala da su ona i njen suprug pre desetak dana saznali da su zaraženi… »
Poznati bračni par ima koronu! Zarazio se i njihov kolega, pevač!

Poznati bračni par ima koronu! Zarazio se i njihov kolega, pevač!

Mondo 04.07.2020
Muzičke zvezde i bivši učesnici Zadruge bore se sa opakim virusom, a pevačica otkriva kroz kakav pakao prolazi njen muž! Sedam dana ne mogu da mu skinu temperaturu, našli su mu nešto na plućima i u veoma je lošem stanju! Muzičke zvezde i bivši… »
Natalija Trik FX i Sani zaraženi koronom! Pevačica se oglasila pa otkrila: Našli su mu nešto na plućima, uplašeni smo

Natalija Trik FX i Sani zaraženi koronom! Pevačica se oglasila pa otkrila: Našli su mu nešto na plućima, uplašeni smo

Kurir 04.07.2020
Sani Trik FX ima koronu i trenutno leži u KBC Zvezdari, a na Covid-19 je pozitivna i njegova supruga Natalija, koja kaže, da se skoro oporavila. "Sani je u bolnici, strefio nas je ovaj virus i on je loše. Našli su mu nešto na plućima i evo već… »
Natalija i Sani zaraženi korona virusom, ona objavila tužnu sliku iz bolnice: "Ovo je katastrofa..."

Natalija i Sani zaraženi korona virusom, ona objavila tužnu sliku iz bolnice: "Ovo je katastrofa..."

Telegraf 04.07.2020
- Ja sam bila prvo loše i kad me je uhvatilo mislila sam da je grip... - kaže Natalija. Natalija i Sani Trik FX pozitivni su na korona virus, a za razliku od nje, koja se skoro oporavila, denser je završio u bolnici. Pevačica je objavila sliku na… »

Vesti dana »