Povezane vesti

“Ne daj Bože nikome!“: Naš pevač ima koronu i očajan je - prvi test negativan, rendgen pluća čist, ali pakao se…

“Ne daj Bože nikome!“: Naš pevač ima koronu i očajan je - prvi test negativan, rendgen pluća čist, ali pakao se…

Večernje novosti 04.07.2020
- Promenilo mi se čulo ukusa to je nešto neverovatno, ne mogu da objasnim. To je ono - ne daj Bože nikome! Pojedem nešto, kao, recimo, hleb, a ima mi ukus kao da pijem morsku vodu. Samo te tera da povraćaš - objašnjava Miki. Milan Obradović… »
Miki Mećava zbog koronavirusa na Infektivnoj klinici

Miki Mećava zbog koronavirusa na Infektivnoj klinici

Nova 04.07.2020
Narodni pevač Milan Obradović, poznatiji kao Miki Mećava još jedan je u nizu javnih ličnosti koji su zaraženi koronavirusom. Naime, pevač je pre četiri dana saznao da je pozitivan na Covid-19 i od tada se nalazi na Infektivnoj klinici u Beogradu i… »
Miki Mećava iz bolnice: Loše sam, iscrpljen i teško pričam!

Miki Mećava iz bolnice: Loše sam, iscrpljen i teško pričam!

Mondo 04.07.2020
Poslednji u nizu zaraženih korona virusom je i narodni pevač, koji već nekoliko dana leži na Infektivnoj klinici u Beogradu. U teškom je stanju, a spada u rizičnu grupu građana! Poslednji u nizu zaraženih korona virusom je i narodni pevač, koji… »
Poznati srpski pevač zaražen korona virusom: "Loše sam, iscrpljen i teško pričam... Ne daj bože ovo nikome"

Poznati srpski pevač zaražen korona virusom: "Loše sam, iscrpljen i teško pričam... Ne daj bože ovo nikome"

Blic 04.07.2020
Narodni pevač zaražen je korona virusom i trenutno leži na Infektivnoj klinici u Beogradu. Kako sam tvrdi jako je zabrinut za svoje zdravlje, jer spada u rizičnu grupu građana, ali i posebno izrevoltiran neodgovornim ponašanjem ljudi. - Ne mogu da… »

Vesti dana »