Povezane vesti
Preminuo doktor Svetislav Mišić
Jugmedia 05.07.2020
Danas u ranim jutarnjim satima u Kliničkom centru u Nišu je preminuo dr Svetislav Mišić, specijalista interne medicine i magistar endokrinologije. Ostavio je veliki trag u naučno-istrazivačkom radu u oblasti lečenja od dijabetesa i gotovo ceo svoj radni… »
Virus korona je odneo još jednog velikog lekara: Premino čuveni doktor Mišić - Pacijenti su ga obožavali
Večernje novosti 05.07.2020
U nedelju u ranim jutarnjim satima u Kliničkom centru u Nišu, u 67. godini života od posledica korona virusa, preminuo je dr Svetislav Mišić, čuveni vranjski specijalista interne medicine i magistar endokrinologije. U NEDELjU u ranim jutarnjim satima u… »
In memoriam: Preminuo vranjski doktor Svetislav Mišić
Južne vesti 05.07.2020
Dugogodišnji načelnik Dispanzera za dijabetes u Vranju i lekar koji je ostavio veliki trag u oblasti lečenja ove bolesti Svetislav Mišić, kako navode u vranjskoj bolnici, preminuo je jutros u Kliničkom centru Niš. Mišić je gotovo ceo radni vek vodio… »
Vesti dana »

Partizan može na Hajduk u poslednjem kolu kvalifikacija! Ovo su potencijalni rivali crno-belih za grupu lk
Telegraf pre 4 satijoš 9 povezanih

Kazna do 5.000 evra, oduzimanje dozvole na 2 meseca, ali i zatvor! Novi zakon o saobraćaju danas stupa na snagu u Bugarskoj i stroži je od svih prethodnih
Blic pre 50 minutajoš 1 povezana

Olivera Kovačević o smenjivanju s mesta urednice Pesme za Evroviziju: Nisam želela da cenzurišem bilo koga na festivalu
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

Protesti širom Srbije: Greta Tunberg u Beogradu, napravljen „Đacilend“ u Novom Pazaru (FOTO, VIDEO)
Danas pre 3 satajoš 3 povezane