Povezane vesti

Poznati teniser tvrdi: Tražio sam na Guglu kako da se ubijem

Poznati teniser tvrdi: Tražio sam na Guglu kako da se ubijem

Nova 05.07.2020
Robin Soderling, čuveni švedski teniser, otkrio je kakve je unutrašnje borbe vodio tokom igračke karijere. Aktuelni selektor Dejvis kup reprezentacije Švedske, 2015. godine, sa samo 31 godinom, otišao je u igračku penciju, a zvanični razlog bila… »
Jeziva ispovest "Guglao sam kako da se ubijem, plakao sam pred mečeve"

Jeziva ispovest "Guglao sam kako da se ubijem, plakao sam pred mečeve"

Mondo 05.07.2020
Nekadašnji švedski teniser Robin Soderling otkrio s kakvim se sve problemima nosio i uspeo da izađe kao pobednik. Nekadašnji švedski teniser Robin Soderling otkrio s kakvim se sve problemima nosio i uspeo da izađe kao pobednik. Robin Soderling… »
Životni pakao nekada četvrtog tenisera sveta: Išao sam na Gugl da vidim kako da se ubijem

Životni pakao nekada četvrtog tenisera sveta: Išao sam na Gugl da vidim kako da se ubijem

Večernje novosti 05.07.2020
Imao sam stalnu anksioznost (strepnja, iščekivanje da će se nešto loše desiti), izjedalo me je iznutra. Sedeo sam u stanu i najmanji šum mi je stvarao paniku, priča Robin Soderling. Novac, slava i uspeh ne donose uvek sreću. Najbolji primer za to… »
"Išao sam na "Gugl" da vidim kako da se: Ubijem!" Slavni teniser se povukao rano zbog mononukleoze, ali se desio preokret: Ne…

"Išao sam na "Gugl" da vidim kako da se: Ubijem!" Slavni teniser se povukao rano zbog mononukleoze, ali se desio preokret: Ne…

Sportal blic 05.07.2020
Nekada noćna mora za najbolje svetske tenisere, a onda veliki preokret i kola Robina Soderlinga su krenula nizbrdo. Bio je četvrti reket sveta, prvi koji je ikada pobedio Rafaela Nadala na Rolan Garosu, a onda je zbog problema sa mononukleozom morao da… »
Išao sam na Gugl da vidim kako da se ubijem: Šokantno priznanje nekadašnjeg 4. tenisera sveta

Išao sam na Gugl da vidim kako da se ubijem: Šokantno priznanje nekadašnjeg 4. tenisera sveta

Telegraf 05.07.2020
Soderling priznao da je imao velikih psihičkih problema zbog kojih je na kraju i napustio tenis. Nekadašnji švedski teniser Robin Soderling postao je prvi igrač koji je na Rolan Garosu pobedio Rafaela Nadala, ali je zbog problema sa mononukleozom… »

Vesti dana »