Povezane vesti

Luna Đogani se povlači i odlazi: "Nadam se da će svi razumeti" Videla se i sa Atijasom, oštro joj je jedno zamerio

Luna Đogani se povlači i odlazi: "Nadam se da će svi razumeti" Videla se i sa Atijasom, oštro joj je jedno zamerio

Blic 05.07.2020
Luna Đogani nakon izlaska iz Zadruge otkrila je da se videla sa Andrejom Atijasom, a onda dodala da se povlači na nekom vreme. "Videla sam se sa Andrejom, išli smo na ručak. On me je razumeo, nije mu se svidelo moje ponašanje. Pružio mi je ruku… »
Novi stajling lune đo! Jedne oduševila, drugi poručili: Skidaj to! (foto)

Novi stajling lune đo! Jedne oduševila, drugi poručili: Skidaj to! (foto)

Mondo 05.07.2020
To na glavi je...? To na glavi je...? Rijaliti pobednica i pevačica Luna Đogani, nedavno je napustila imanje u Šimanovcima, gde je ovaj put bila samo kao gost, a ne kao takmičarka. Prvi put nakon nekoliko meseci provedenih u Zadruzi, Luna je gostovala… »
Luna Đogani po izlasku iz "Zadruge" potražila stručnu pomoć!

Luna Đogani po izlasku iz "Zadruge" potražila stručnu pomoć!

Alo 05.07.2020
Otvorila dušu! pobednica prethodne sezone krenula je na terapije, a najavila je i povlačenje sa javne scene! Samo što je izašla iz "Zadruge 3", Luna Đogani najavila je povlačenje sa javne scene i to u prvom intervjuu koji je dala po izlasku iz… »
Prvi TV intervju lune Đogani nakon zadruge: Kosa do struka, neprepoznatljiva, umalo zaplakala: "Prvi put sam videla Ninu…

Prvi TV intervju lune Đogani nakon zadruge: Kosa do struka, neprepoznatljiva, umalo zaplakala: "Prvi put sam videla Ninu…

Blic 05.07.2020
Luna Đogani danas je bila gost u emisiji "Premijera Vikend Specijal". Ona je na samom početku svojim izgledom privukla pažnju, kada se pojavila sa dugom, plavom kovrdžavom kosom u studiju. Za ovu priliku, Luna Đogani je odabrala hajinu u ljubičastoj… »
Luna otkrila da se videla sa Andrejom! Pričala o porodici i Marku: Povlačim se, psihički moram da se dovedem u red!

Luna otkrila da se videla sa Andrejom! Pričala o porodici i Marku: Povlačim se, psihički moram da se dovedem u red!

Kurir 05.07.2020
Luna Đogani je otkrila da se videla sa Andrejom Atijasom, a onda pričala o porodici i Marku Miljkoviću. "Muzika mi je nedostajala, privikavam se, ali dobro se osećam", rekla je za početak Luna. "Kada sam izašla neke stvari su mi jasnije, a neke su… »

Vesti dana »