Povezane vesti

Zaražen koronom Sani Trik FX se uključio uživo: Iscrpljen i klonuo: "Sve se desilo kao oluja, u roku od tri dana nismo znali…

Zaražen koronom Sani Trik FX se uključio uživo: Iscrpljen i klonuo: "Sve se desilo kao oluja, u roku od tri dana nismo znali…

Blic 05.07.2020
Sani Trik FX koji ima koronu i trenutno leži u KBC Zvezdari, uključio se u emisiju "Premijera vikend specijal" i otkrio da se oseća bolje. - Sada sam bolje. Imao sam simptome poput gripa, međutim četvrti dan sam već klonuo. Moram da priznam da smo… »
Sani Trik FX iz bolnice: Glupo je misliti da korona neće vas

Sani Trik FX iz bolnice: Glupo je misliti da korona neće vas

Nova 05.07.2020
Bračni par Natalija i Sani Ibraimov koji čine dens grupu Trik FX zaraženi su koronavirusom, i Sani je odmah hospitalizovan u KBC Zvezdara, dok je njegova supruga u kućnoj izolaciji. Sani je zbog težih simptoma pre četiri dana prebačen u bolnicu… »
Uživo uključenje iz bolnice: Zaraženi pevač ispričao kako se sada oseća!

Uživo uključenje iz bolnice: Zaraženi pevač ispričao kako se sada oseća!

Mondo 05.07.2020
Otkrio i kakvo je stanje njegovog, takođe obolelog kolege! Otkrio i kakvo je stanje njegovog, takođe obolelog kolege! Bivši učesnici ''Zadruge'' i muzičke zvezde, supružnici Natalija i Sani Trik FX, imaju korona virus. Natalija je ranije ispričala… »
Sani trik fx iz bolničke postelje: Zahvaljujući Natalija sam otišao na pregled, ne šalite se sa ovom bolešću!

Sani trik fx iz bolničke postelje: Zahvaljujući Natalija sam otišao na pregled, ne šalite se sa ovom bolešću!

Kurir 05.07.2020
Sani Ibraimov se oglasio iz bolničke postelje, on je zaražen korona virusom, a sada je progovorio o tome kako se oseća. "Pa sada sam dobro, bilo je lošije pre par dana. Da kažem svima da ne treba da se šale sa ovom bolešću", rekao je on. "Moram da… »

Vesti dana »